Szukam oprogramowania zamieniającego pliki jpg,png we flash

Proszę Was o pomoc w kwesti orpogramowania, dzięki któremu będę mógł wykonać prezentację ze zdjęć i zamienić ją we flash, zamieścić ją na youtube. Próbowałem dodać plugin python i opromawanie swftools.exe do gimpa, nie działa, coś źle musiałem zrobić, zainstalowałem flash gallery factory deluxe, jednak to wersja 15 dniowa i nie bardzo mogę ją wykonać. Pomóżcie mi jakoś wybrnąć z tego problemu, zapisać prezentację do pliku swf i umieścić to na youtube.

stanekol , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zdajesz sobie sprawę że yt to serwis wideo a nie flash ? Powinieneś użyć dowolnego formatu video :stuck_out_tongue:

Sprawdź Photostage Slideshow :

http://www.dobreprogramy.pl/Photostage-Slideshow,Program,Windows,17952.html

 

Aby to była wersja darmowa wybieramy pierwszą opcję podczas uruchomienia programu:

 

Łatwy w obsłudze pomimo tego że nie jest w języku polskim.

Wystarczy systemowy Windows Movie Maker i zapisujesz do formatu WMV:

https://support.google.com/youtube/troubleshooter/2888402?hl=pl

Skorzystałem z porady XMan za co dziękuję bardzo, co prawda prezentacja zdjęć jest zamieniona na avi, udało mi się także dodać do niej muzykę, dopasować ją, ale już nie wiem jak zrobić skrócenie czasu pokazywania slajdu, nie wiem jak dodać napisy na zdjęciach, jak nagrać własny głos z opisem przedmiotu na zdjęciu. Jeśli możesz pomóż mi, być może w pomocy programu są jakieś podpowiedzi.