Szukam Outlook Expressa-zdziwiony, przeczytaj!

(radzik radzik) #1

Szukam Outlook Expressa bo nie zainstalowałem tego standardowo z systemem i teraz mi nie działa, bo pisze ze nei zostało poprawnie zainstalowane. Z kolei jak chce reinstalkę systemu to też nie bo wyskakuje ze jest nowsza wersja systemu zainstalowana (SP2 :slight_smile: ) Więc licze na pomoc :slight_smile:

(Adrian) #2

start->ustawienia->panel sterowania

dodaj/usuń programy->dodaj/usuń składniki windows

zaznaczasz i instalujesz

(Kamycki Szymon) #3

Zainstaluj sobie IE 6.0. Razem z tym instaluje sie OE. Moze pomoze.

(radzik radzik) #4

Ale nie mogę bo też pisze ze zainstalowana w systemie jest poźniejsza i ze instalator konczy dlatego działanie ;/

(don maciej) #5

jezeli nie uda ci sie go zainstalować zawsze pozostaje thuderbird albo the bat

(radzik radzik) #6

Pozostało www, bo innego tak prostego nie ma :frowning: Chociaż chciałbym mieć Outlooka Express bo dzięki temu sprawdzać może co minutkę czyli na bieżąco pocztę a teraz tego nie robi. Ale trudno :frowning:

Złączono Posta : 02.09.2006 (Sob) 23:19

To tylko skrót do Menu Start zainstaluje ;/ Jakby to było takie proste to już dawno miałbym Outlokka Express

(Asterisk) #7

Musisz odblokować reinstall tak iż IE będzie wyglądał

jak nie zainstalowany co umożliwi ponowną instalkę:

Start >>> Uruchom >>> regedit i przejdź do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components{89820200-ECBD-11cf-8B85-00AA005B4383}

W oknie po prawej kliknij podwójnie w wartość IsInstalled i zmień 1 na 0.

(radzik radzik) #8

Ok tak też zrobiłem ale nic z tego, nadal objawy te same. Jak zmieniłem i zrestartowałem komputer to spytał czy usunąć ustawienia spersonalizowane to też usunąłem zeby wszystko po nim usunąć. Ale jak teraz chcę zainstalować pobrany z sieci Outlook Express 6 to nadal wyskakuje ze jest zainstalowana wersja nowsza, pomimo ze w rejestrze widnieje cały czas 0 (tam w tym kluczu co podałeś). Czy już mam się pogodzić z tym, że oprócz www nic mi nie pozostaje?? Nie chciałbym tego robić ;/

Dodam jeszcze, że jak dodaje w Dodaj usun programy w składnikach i zaznaczam tam Outlook Express albo Internet Explorer to dodaje skróty do tych aplikacji i usuwa jak odhaczam, bez płyty. Internet Explorer pomimo, że niby odinstalowany (klucz ustawiony na 0) to nadal normalnie działa. Nie działą Outlook Express. Macie jakąs radę????

(Asterisk) #9

Oczywiście usunąłeś folder Internet Explorer z foldera C:/Program Files ?

Miałem kiedyś coś takiego, z tym, że w Win 98 SE.

Skasowałem ten folder, po restarcie zmieniłem wpis w rejestrze.

Po powtórnym restarcie już nie było problemów z instalacją IE 6

(radzik radzik) #10

Dobra pozostaje www, nic nie pomaga :frowning:

(kris) #11

????

jest prosty

w

masz tak samo

i naprawdę jest bardzo prosty .

Po konfiguracji z kontem pocztowym wchodzisz w narzędzia > konfiguracja kont > konfiguracja serwera i masz tam czas to ustawienia