Szukam Outlook Expressa-zdziwiony, przeczytaj!

Szukam Outlook Expressa bo nie zainstalowałem tego standardowo z systemem i teraz mi nie działa, bo pisze ze nei zostało poprawnie zainstalowane. Z kolei jak chce reinstalkę systemu to też nie bo wyskakuje ze jest nowsza wersja systemu zainstalowana (SP2 :slight_smile: ) Więc licze na pomoc :slight_smile:

start->ustawienia->panel sterowania

dodaj/usuń programy->dodaj/usuń składniki windows

zaznaczasz i instalujesz

Zainstaluj sobie IE 6.0. Razem z tym instaluje sie OE. Moze pomoze.

Ale nie mogę bo też pisze ze zainstalowana w systemie jest poźniejsza i ze instalator konczy dlatego działanie ;/

jezeli nie uda ci sie go zainstalować zawsze pozostaje thuderbird albo the bat

Pozostało www, bo innego tak prostego nie ma :frowning: Chociaż chciałbym mieć Outlooka Express bo dzięki temu sprawdzać może co minutkę czyli na bieżąco pocztę a teraz tego nie robi. Ale trudno :frowning:

Złączono Posta : 02.09.2006 (Sob) 23:19

To tylko skrót do Menu Start zainstaluje ;/ Jakby to było takie proste to już dawno miałbym Outlokka Express

Musisz odblokować reinstall tak iż IE będzie wyglądał

jak nie zainstalowany co umożliwi ponowną instalkę:

Start >>> Uruchom >>> regedit i przejdź do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components{89820200-ECBD-11cf-8B85-00AA005B4383}

W oknie po prawej kliknij podwójnie w wartość IsInstalled i zmień 1 na 0.

Ok tak też zrobiłem ale nic z tego, nadal objawy te same. Jak zmieniłem i zrestartowałem komputer to spytał czy usunąć ustawienia spersonalizowane to też usunąłem zeby wszystko po nim usunąć. Ale jak teraz chcę zainstalować pobrany z sieci Outlook Express 6 to nadal wyskakuje ze jest zainstalowana wersja nowsza, pomimo ze w rejestrze widnieje cały czas 0 (tam w tym kluczu co podałeś). Czy już mam się pogodzić z tym, że oprócz www nic mi nie pozostaje?? Nie chciałbym tego robić ;/

Dodam jeszcze, że jak dodaje w Dodaj usun programy w składnikach i zaznaczam tam Outlook Express albo Internet Explorer to dodaje skróty do tych aplikacji i usuwa jak odhaczam, bez płyty. Internet Explorer pomimo, że niby odinstalowany (klucz ustawiony na 0) to nadal normalnie działa. Nie działą Outlook Express. Macie jakąs radę???

Oczywiście usunąłeś folder Internet Explorer z foldera C:/Program Files ?

Miałem kiedyś coś takiego, z tym, że w Win 98 SE.

Skasowałem ten folder, po restarcie zmieniłem wpis w rejestrze.

Po powtórnym restarcie już nie było problemów z instalacją IE 6

Dobra pozostaje www, nic nie pomaga :frowning:

???

jest prosty

w

masz tak samo

i naprawdę jest bardzo prosty .

Po konfiguracji z kontem pocztowym wchodzisz w narzędzia > konfiguracja kont > konfiguracja serwera i masz tam czas to ustawienia