Szukam PC do ok. 1500 zł

(Januszszsz) #1

Jak w temacie szukam PC do ok. 1500 zł. Komputer chcę wykorzystywać do szybkiego przeglądania internetu, gier, multimediów, programów itp. Chcę go kupić przez serwis Allegro. Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/pcs-ninja-4x4-2ghz-4gb-1tb-hd8570-wifi-windows-7-i4778209548.html ale wyczytałem że procesory z AMD są mało wydajne. Chcę żeby sprzęt przynajmniej 5 lat trzymał dobry stan.

(Osimaru) #2

Po pierwsze nie kupuj gotowców, po drugie jakie gry, bo niestety do 1500zł nie da rady złożyć zestawu z nowych części pod najnowsze tytuły.

(Mr Green Fall) #3

Witam.

(Atronics) #4

Januszszsz

a czy taka konfiguracja by Ciebie interesowała z możliwością rozbudowy ?9w tym przypadku dokupisz sobie kartę graficzną kiedy zechcesz)

plus usługa montażu za 1 zł

Umieść w koszyku usługę złożenia zestawu komputerowego  razem z podzespołami

W koszyku z zamówieniem w polu "Wpisz kod promocyjny" dodaj: W3FHN58JFW kliknij wyślij

Koszty wysyłki i cena usługi składania komputera zostaną zmienione

(Januszszsz) #5

Zastanowię się jeszcze kupnem w morele. W sumie to dobra sprawa złożyć sobie samemu komputer i wiedzieć co w nim jest :slight_smile:

(Atronics) #6

do tego zestawu  lepiej doskładaj  :slight_smile:

lepiej zostac tymczasowo na tej zintegrowanej i doskładać sobie do lepszej karty

(Januszszsz) #7

Atronics dorzuciłbyś jeszcze kartę dźwiękową?

(Atronics) #8

a ta w płycie nie wystarczy? :slight_smile:

(Januszszsz) #9

Karta dźwiękowa może sprosta moim wymaganiom :smiley: A internet tylko po podłączeniu kabla?