Szukam płatnej/gotowej galerii flash

Cześć. Szukam ciekawych (GOTOWYCH) galerii flash, coś jak te (obecnie mam jedną z nich) http://www.cdx.pl/galerie_internetowe.php5 Płacę, wstawiam na serwer i mogę “pod siebie” modyfikować. Najchętniej u sprzedawcy PL.

Cena do 500zł, NIE interesuje mnie Joomla, jakieś padła darmowe, czekanie na realizację zamówienia czy tworzenie samemu. Chcę kupić gotowca, bardziej pod galerię fotek, 4-5 zakładek typu “kontakt, o mnie, galeria, cennik” itp. efektowne “przejścia” między zakładkami, wodotryski. Z panelem klienta i możliwością chociaż podstawowych zmian we własnym zakresie. Kilka minut temu chciałem kupić za 200$ piękną galerię, dzwonię, pytam a tam info, że niemal NIC we własnym zakresie w niej nie będę mógł zmienić, śmiech na sali! Muszę zgodzić się na znaczki Facebooka, Twittera, Google, nazwy zakładki typu “PORTFOLIO” nie mogę sobie zmienić na np. MOJA GALERIA. Parodia. Nie chodzi mi o grzebanie w kodzie strony itp. ale litości - własne nazwy zakładek, wpisywanie własnego tekstu, wstawianie fotek, logo, tła to chyba w XXI wieku nie tak wiele, tym bardziej za $ Pozdrawiam.

ps. Dzwoniłem właśnie do 2 kolejnych “sprzedawców”, muszę zapłacić ok. 800zł, żebym mógł edytować sobie sam nazwy zakładek :o =D> bo w szablonach za 200-300zł mam wysyłać moje materiały, teksty itp. i oni sami będą dokonywać zmian ![-o<

Generalnie za 500 to raczej nie uzyskasz tego czego chcesz, przynajmniej w żadnej firmie która z tego “żyje”.

Wg. mnie są 2 drogi:

  • kupić/pobrać darmowy szablon flash i zlecić komuś aby go przystosował pod Ciebie - brak możliwości modyfikacji we własnym zakresie

  • strona w CMS a galerie flashowe - czyli jakieś wtyczki np. do joomla tworzące tego typu galerie

Hmm, myślałem, że takich firm jak ta z linku wyżej jest więcej. Tam za 200-400zł jest to czego szukam, niestety dla mnie za mały wybór (z jedynej, która mi tam pasuje korzystam, ale się znudziła). Sądziłem, że tylko ja w necie nie mogę innych tego typu ofert znaleźć.