Szukam płytki głownej :/

A wiec jak w tytule poszukuje płytki Głównej, takej aby na niej chodził moj stary wysluzony Althon Tunderbird 1 GHz na sokecie 478 miala Agp x8 i wejscie na DDR-y i SDR-y n

Niewiem czy takie Płyty zgraciale jeszcze sa ale mi jest potrzebna z powodu Mało KASY :frowning:

Te zmiany chce utworzyc poniewaz w SDR sie nie opyla inwestowac a karte moge odkupic od kolegi za 140zł GF5200 Ledratek 256mb !

Prosze o pomoc napiszcie chociarz co o tym myslicie i czy wogle oplaca sie cos takiego robic i czy take płyty jeszcze sa !!

W handlu detalicznym raczej nie znajdziesz już takiej płyty. Dwa lata temu szukałem takowej i znalazłem w końcówkach magazynowych.

Więc pozostaje Ci poszukać na Allegro albo w komisach lub giełdach komputerowych.

To wycjhodzi na to ze szkoda zachodu co nie??

Doskładaj pieniędzy, sprzedaj SDRy, zakup płytę na DDRy i takie pamięci zakup.

a sa płyty na moj althon takie abym mogł potem wstawic lepszego ??

na przykład taka

lub taka

ale nie sądzę żebyś w przyszłości jeszcze chciał inwestować w odchodzące do historii procki 32 bitowe i przestażałe Socket A

Oby dwie plyty odpadaja poniewaz maja agp x4 a mi potrzebne x8

Różnica pomiędzy AGP x4 a AGP x8 jest tak znikoma że jej nawet nie odczujesz.

Jak jest taka znikoma to zostane przy swojim solteku i kupie sobie GeforcaFX 5200 Ledratek 256mb/128 bit szyna uklad 256bit za 140 zeta chyba sie opyla

nie no proszę cię nie kupuj tego “czegoś” już lepiej kup Radka 9550 - 200 zł

No ale, ten geforce jest na AGP x8 a z tego co wiem to chyba jeśli masz AGP x4 to karta będzie chodziła dużo wolniej…

A i jescze dopisze że nie kupuj Geforcow FX ! Lepiej zainwestuj w taniego radeona, ale radeona, Ja w ogóle nie mam przekonania do Geforców (chociarz sam mam :/) ale to ■■■■ wielki, nie wiem jak tam te nowe 6xxx może lepsze od FX, ale polecam Radeony :slight_smile:

tak raptem 2% wolniej :smiley:

wlasnie co ty gadasz AGPx4 i AGPx8 to prawie zadna roznica

A fx kupie bo mi sie oplaca

a może się jednak zastanów nad zakupem radka 9550.

No niezbyt ci sie opłaca, bo jeśli dołożysz troszke kasy to kupisz dużo lepszego radeona