Szukam podobny program do Paragon Drive Backup 8.5

Witam

Poszukuje podobnego programu do tego:

Paragon Drive Backup 8.5

(opis niżej)

Drive Backup tworzy obraz zawierający kopię zapasową całego dysku twardego, łącznie z twoimi preferencjami i ustawieniami, aplikacjami oraz danymi. Technologia Hot Backup opracowana przez firmę Paragon pozwala na tworzenie obrazów dysków twardych w czasie rzeczywistym, bez potrzeby ponownego uruchamiania systemu Windows, czy też przerywania pracy jakichkolwiek aplikacji. Dzięki programowi Drive Backup możesz całkowicie przywrócić system operacyjny wraz z wszystkimi zainstalowanymi i skonfigurowanymi aplikacjami, cennymi dokumentami i plikami - przeprowadzanie ponownej instalacji nie będzie wymagane. Możesz także przywracać poszczególne pliki z obrazu dysku twardego.

Gdyż jak ten program zainstaluje i go włącze zacina się mi komp i jedno wyjście to reset. Inny program musi mieć ta funkcje:

tworzy obraz zawierający kopię zapasową całego dysku twardego, łącznie z twoimi preferencjami i ustawieniami, aplikacjami oraz danymi.

i musi także umieć to przywrócić w razie awari.

Proszę o pomoc

Acronis True Image, Norton Ghost and more…

Norton Ghost nie polecam…xd,miałem ten badziew.xd :arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … cja+danych

Dzięki.

Używam Paragon Drive Backup 8.5

Dzięki niemu kilka razy “postawiłem” system wraz z programami.

Problem powstawał wtedy gdy bawiłem się w zmiany właściwości partycji.

Wtedy otrzymywałem komunikat “nieprawidłowa tabela partycji” i podobne.

Najlepiej po zrobieniu backupu nie grzebać w partycjach.

Nie dodawać partycji,nie zmieniać wielkości itd