Szukam podobnych programów do adobe reader i jetaudio

witam

szukam dwóch alternatywnych programów, do:

odczytu plików pdf(z wtyczką do przeglądarek), bo adobe reader, jest tzw, kolos rozmiarowy.

słuchania muzyki z obsługą dźwięku ac3(tzn, na wszystkie głośniki), teraz mam jetaudio, tez jest kolos rozmiarowy. oprócz winampa.

oba programy muszą być darmowe i po polsku.

Foxit PDf Reader (darmowy)

pikaczu ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

ten program jest pół darmowy, bo można wpisać klucz.

Jest dużo programów do odczytu plików PDf( i to darmowych)

Polecam Cool PDF Reader, nawet nie wymaga instalacji :smiley:

Odczyt plików pdf: Foxit Reader

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Build+2923

Słuchanie muzyki z obsługą dźwięku ac3: AIMP 2.11

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … &AIMP+2.11

dobra, dzięki.

edit:

ten foxit reader jest darmowy, czy pół darmowy?

foxit reader- jest darmowy jeśli nie wykorzystujesz go w celach komercyjnych(zarobkowych)

a do muzy to polecam ci Foobar

dobra.

do pdf polecam program sumatra. Bardzo dobry mały i szybki program. Osobiście uzywam wersji portable. Na pen-driva nie ma chyba lepszego. Moim zdaniem lepszy od foxit readera.

A do muzy tak jak koledzy - foobar

Ludzie, przecież darmowy jest PDF-XChange Viewer (wtyczkę do przeglądarki też posiada). Lekki, szybki, z możliwością edycji. Wersja z 30.01.2008 jest całkowicie darmowa.

zdecydowałem się na aimpa.

nieprawda, nie zupełnie darmowy, posiada wersja pro w sobie.

z odtwarzaczem dobry wybór a co do PDF-XChange Viewer to faktycznie jest wersja pro ale przecież nie musisz z niej korzystać tylko z darmowej

Panowie tak jak wcześniej napisałem, wersja z dnia 30 stycznia br. jest całkowicie darmowa, wystarczy przeczytać licencję :-D. Więcej razy nie będę się powtarzał bo to nie ma sensu, kto chce to niech wypróbuje, a kto nie chce… no cóż, jego strata :wink:

Co do obecnej wersji to rzeczywiście jest nieco zmodyfikowana licencja i w firmie istnieją wątpliwości co do legalnego darmowego korzystania z ów programu, przynajmniej ja mam takie wątpliwości :expressionless: .