Szukam progr. badającego temp. grafy gigabyte x600

Proszę, jeśli ktoś zna, niech napisze jaki program nadaje się do monitorowania temperatury właśnie tej karty grafiki, bo od jakiegoś już czasu szukam, no i nic konkretnego nie udało mi się znaleźć! To pilna prośba, bo muszę chyba zmienić wentylator z oryginalnego, na Zalmana VF700Cu, bo obawiam się przegrzewania rdzenia…

Złączono Posta : 24.01.2006 (Wto) 2:06

P.S. Proszę o poważne potraktowanie mojej prośby, ew. o napisanie, jeśli nie można niczym zbadać temp. tej karty.

http://www.nvision.pl/forum/index.php?s … 11823&st=0

Już Ci napisałem w inny topiku ale niech strace

a to cytat

Jeżeli chodzi o mierzenie temperatury grafy to żaden program tu nic nie da bo na karcie musi być czujnik ;)

Ale może coś znajdziesz :slight_smile:

wiesz co? masz rację, ale nie zwróciłem na to uwagi wcześniej…

AIDA32 mi podaje

*temperaturę rdzenia procka, przy PIV HT 3.0GHz 2MB to około 35 stopni (dobre?),

*obroty na wirniczkach: procesora i tego, który kupiłem, ArcticCooler FAN3TC - niby głośny, ale ja to go nie słyszę wcale! (głośniej oryg. z grafy)

co do grafiki - mam gigabyte ati radeon x600, więc nie ma pomiaru temperatury rdzenia, jeśli jest inaczej, niech mnie ktoś oświeci…

HDD Thermometer pokazuje mi temp. dysku - mam około 30-31 stopni celsjusza, czy to normalny wynik przy Seagate Barracuda SATA 7200rpm 200GB?? Pytam poważnie…

P.S.

Chciałem kupić ZALMAN’a VF 700Cu do chłodzenia grafiki i… NIE DALI GO RADY W SKLEPIE ZAMONTOWAĆ !!

Polecili mi ‘Thermaltake Schooner’ - ale tego nie znam, jeśli ktoś wie, czy to cokolwiek warte???, piszcie!!