Szukam programu darmowego do otwierania stron www

Witam.Szukam programu żeby się strony szybciej otwierały może być z chomikuj jakiegoś darmowego i szukam też sygnał helicoptera nie z gry żadnej tylko prawdziwy sygnał chodzi mi o siren helicopter bo szukałem na emule to tylko jeden był a reszta był nie do ściągnięcia .

Chyba coś takiego nie istnieje.

NA YT znajdziesz i użyj http://www.youtube-mp3.org/pl

OK… dać ci rybę, czy wędkę? Rzadko podaję gotowe rozwiązanie, zatem proszę. Oto wędka:

Utwórz RAMdisk i przerzuć na niego wszystkie katalogi tymczasowe łącznie z katalogiem plików tymczasowych używanej przez ciebie przeglądarki. Pliki będą pobierane i otwierane z pamięci RAM, a nie z dysku twardego więc będziesz mieć wzrost prędkości otwierania stron.

Na pytanie: “Jak to zrobić?” od razu odpowiem - masz wędkę. Wykaż się. Poszukaj, poczytaj. Może się czegoś nauczysz. :wink:

Kamil_w cóż za twórcza postawa, a jak ktoś sobie z tym nie poradzi? Wchodząc na forum szukamy gotowych rozwiązań.

" Szukam programu żeby się strony szybciej otwierały " spróbuj Opery z Turbo , lub przeglądarki Chrome

@Justyś88

Miałem Ci tu odpisać, ale w pewnym momencie pisania stwierdziłem, że można z tego zrobić dłuższy tekst. Specjalnie dla Ciebie:

http://www.dobreprogramy.pl/kamil_w/Rea … 35713.html

Może w emulatorze Opery Mobile/Mini zadziała Ci szybciej?

Proponuję u siebie włączyć program “Wycieczka do operatora usług internetowych”, następne gdy program wykona swoje zadanie, wpisać komendę “Zapytać o podwojenie obecnej przepustowości łącza”. Po wysłuchaniu ekspedientki włączyć program “Podpis na umowie”. Potem można zamknąć wszystko i uruchomić “Powrót do domu”.

Gotowe! Możesz się cieszyć szybszym internetem!