Szukam programu do dzielenia plyt

(Miducz) #1

Czesc moze i to juz bylo na forum ale ja nie znalazlem

otoz szukam programu ktory podzielil by mi gre ktora ma 2.53 Gb na 4 plyty cd po 700 mb ale jak bede instalowal te gre to zeby mi pokazywalo prosze wlozyc Cd- 2 itd.

Rozumiecie czy nie??

Prosze o szybka odp :smiley:

(adpawl) #2

WinRAR -> archiwum samorozpakowuj─ůce z woluminami 700 mb :wink:

(Miducz) #3

dzeki za pomoc ty tylko sobie posty nabijasz a nie pomagasz

Z┼é─ůczono Posta : 15.10.2005 (Sob) 21:31

adpawl ale jak ja mam to zrobic w WinRAR bo jakos nie umiem

chodzi mi o to zebym podzielil obraz plyty tak zebym nie musial nagrywac na DVD tylko na kilka czesc na CD

(El Presidento) #4

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=45645

Masz opsiane co i jak :roll:

(Miducz) #5

nie wiem bo tam mi to pakuje do .rar a chodzi mi o to jak maja np. inne gry ze wkladam cd 1 i mi wyskakuje okienki instaluj i instaluje i w trakcie instalacji pokazuje mi prosze wlozyc cd 2

i tutaj tez chce sobie tak to podzielic ze tez tak bede mogl robic ze mam plyte DVD ktora ma powiedzmy 2 GB i ta plyte kopiuje na dyst twardy i potem chce te wszystki pliki podzielic tak zebym mogl to nagrac na 4 plyty CD i przy instalacji wolalo mi prosze Wlozyc CD 2

(adpawl) #6

Mozesz zaznaczy─ç opcje tworzenia archiwum samorozpakowuj─ůcego SFX - wtedy b─Ödziesz mia┼é plik wykonywalny .exe

W ustawieniach SFX (Zak┼éadka Zaawansowane > Opcje SFX ...czy jako┼Ť tak) mo┼╝esz ustawi─ç, by wypakowywa┼é pliki do katalogu tymczasowego, a po wypakowaniu uruchamia┼é instalator gry :wink:

(M a x) #7

Ja dziele Total Commanderem lepszy wydaje mi sie jak win rar

(system) #8

Koledzy, jemu chodzi bez takich ceregieli lecz żeby podzielić na płyty i przy instacji gry go prosiło o dalsze płyty, takiego programu NIE MA.

To co proponujecie to p├│┼é ┼Ťrodki, jednak innej mo┼╝liwo┼Ťci nie masz.

(lazikar) #9

Jako OT Kosz

(Gutek) #10

Np. Splitter.zip - http://www.moloniewicz.neostrada.pl/Splitter.zip