Szukam programu do konwersji gif-ów do formatów video

Cześć. Czy da się z animowanego .gif-a lub pliku .png zrobić czyli przekonwertować na plik jednego z formatów video przykładem najpopularniejszych.wmv czy .avi z zachowaniem oryginalnej animacji tych plików a następnie dodać inny podkład ze ścieżki audio i w ten sposób stworzyć nowy plik video ?

Próbowałem to robić, ale plik wyjściowy ten video staje się statyczny na czym mi nie zależy.

 

Szukam właśnie takiego dobrego i sprawnego softu, który by sobie z tym poradził. Macie jakieś propozycje ?  :turn-l:

Wstaw gif do programu np movie maker bez wcześniejszej konwersji.

Tak więc zrobiłem tak właśnie i wmmaker zapisał plik apng jako wmv i on działa jako klip video a więc jest dobrze.

Ale trudno tutaj mówić o konwersji, o której wspomniałem. Rozumiem, że bezpośrednio takiej przeróbki nie da się zrobić… ?

 

Dobrze, a jak połączyć dwa pliki .apng to sądwie części składowe w jednolitą całość ? Jakim edytorem bo ja mam ich kilka, ale żaden jakoś nie daje rady.  :halfrobot:

Wstaw je do movie maker w jakiej chcesz kolejnosci. Potem mozesz dodać dźwiek.Następnie efekt zapisz na dysku