Szukam programu do montażu filmów dla Windows 10


(matidobryworms13) #1

Szukam programu do montażu filmów typu Movie Maker czy Camtasia Studio ale takiego który zadziała na Windows 10 bo słyszałem że Camtasia Studio jest niezgodny a ja sam miałem problemy z Movie Makerem jak kiedyś używałem Win 10


(system) #2

Najnowsza wersja Camtasi Studio działa dobrze na Windows 10.


(Przemo78) #3

tylko Camtasia to koszt ponad 1000 zł.


(xyzzyx) #4

Mógłbyś przybliżyć te problemy?.


(rzaza) #5

http://www.dobreprogramy.pl/Free-Video-Editor,Program,Windows,33621.html


(matidobryworms13) #6

Na Windows 10 na Live Movie Makerze filmy nie miały dźwięku. Musiałem włączać program w trybie zgodności z Windows 7 aby program odtwarzał dźwięki w filmach.

Drugi problem pojawił się parę miesięcy później gdy karta sieciowa mi się uszkodziła tzn nie wykrywała sieci z drugiego pokoju i desperacko szukałem sposobów by ją naprawić, kombinowałem itd - W niektórych typach filmów jak go wsadzę do Movie Makera wyskakuje mi komunikat że Movie Maker przygotowuje pliki by poprawić ich jakość. Gdy to się robiło u mnie pojawiał się komunikat że proces odpowiedzialny za przygotowywanie plików (nie pamiętam nazwy) przestał działać a filmy program wyświetlał jako uszkodzone. Musiałem odznaczyć w ustawieniach opcję Przygotowuj pliki.


(matidobryworms13) #7

A można dodać do niego dźwięki żeby słychać było w tle?


(sajmon17099) #8

Blender, jest darmowy, może o wiele więcej niż Movie Maker, jest do niego wiele pluginów, jest szybki, nie ma w nim żadnych reklam (bo nie ma wersji płatnej Blendera) i zadziała na Windows 10 (sam go mam na Windows 10 i działa bez zarzutów).