Szukam programu do naprawy pliku AVI o rozmiarze 0 bajtów

(Verex13) #1

Witam.

Mam poważny problem. W niedzielę nagrałem bardzo ważny dla mnie film z pokładu mojego modelu latającego, który niestety uległ zniszczeniu. Strasznie zależy mi, by ten film odzyskać. Przy uderzeniu w ziemię karta pamięci z kamery na pokładzie wyleciała. Plik .AVI ma rozmiar 0 bajtów. Czy jest szansa, że cokolwiek się nagrało i da się to odzyskać jakimś programem do naprawy plików AVI? Próbowałem już VideoFixer, ale nic to nie dało.

Proszę o pomoc, bo wątki o podobnej tematyce leżą w internecie od 2004, 2006 roku. Być może wyszło w tym czasie jakieś nowe cudo, które pozwoli mi ten film naprawić.

Pozdrawiam

(Cedar) #2

Nie naprawisz pliku, którego w rzeczywistości nie ma bo ma ZERO bajtów.

Przegrywanie tego "pliku" do komputera i próba operowania na nim nic nie pomoże.

Użyj np. programu do odzyskiwania plików, np. Recuva i przeszukaj nim obszar karty pamięci

(Harnas294) #3

A jest na karcie jeszcze jakiś inny plik, o dziwnej nazwie?

Często różne programy i urządzenia, najpierw zapisują dane do tymczasowego, często ukrytego pliku, a dopiero potem przenoszą jego zawartość to pliku docelowego.

(Verex13) #4

Właśnie jest problem. Bo na karcie pamięci żadnego dodatkowego pliku nie było, a sama karta została już sformatowana. Czyli rozumiem, że pliku się już odzyskać nie da? Wielka szkoda.

Dzięki za pomoc,

pozdrawiam

(Cedar) #5

Użyłeś tego programu?

Po sformatowaniu było coś na tej karcie zapisywane?

(Tomek-T-M-F) #6

Witam, użyj tego moze coś wyciągnie z tej karty.

http://www.icare-recovery.com/card-recovery-pro

mam pełną wersję z promocji legalnie z giveawayoftheday która była kilka dni temu.