Szukam programu do naprawy pliku AVI o rozmiarze 0 bajtów

Witam.

Mam poważny problem. W niedzielę nagrałem bardzo ważny dla mnie film z pokładu mojego modelu latającego, który niestety uległ zniszczeniu. Strasznie zależy mi, by ten film odzyskać. Przy uderzeniu w ziemię karta pamięci z kamery na pokładzie wyleciała. Plik .AVI ma rozmiar 0 bajtów. Czy jest szansa, że cokolwiek się nagrało i da się to odzyskać jakimś programem do naprawy plików AVI? Próbowałem już VideoFixer, ale nic to nie dało.

Proszę o pomoc, bo wątki o podobnej tematyce leżą w internecie od 2004, 2006 roku. Być może wyszło w tym czasie jakieś nowe cudo, które pozwoli mi ten film naprawić.

Pozdrawiam

Nie naprawisz pliku, którego w rzeczywistości nie ma bo ma ZERO bajtów.

Przegrywanie tego “pliku” do komputera i próba operowania na nim nic nie pomoże.

Użyj np. programu do odzyskiwania plików, np. Recuva i przeszukaj nim obszar karty pamięci

A jest na karcie jeszcze jakiś inny plik, o dziwnej nazwie?

Często różne programy i urządzenia, najpierw zapisują dane do tymczasowego, często ukrytego pliku, a dopiero potem przenoszą jego zawartość to pliku docelowego.

Właśnie jest problem. Bo na karcie pamięci żadnego dodatkowego pliku nie było, a sama karta została już sformatowana. Czyli rozumiem, że pliku się już odzyskać nie da? Wielka szkoda.

Dzięki za pomoc,

pozdrawiam

Użyłeś tego programu?

Po sformatowaniu było coś na tej karcie zapisywane?

Witam, użyj tego moze coś wyciągnie z tej karty.

http://www.icare-recovery.com/card-recovery-pro

mam pełną wersję z promocji legalnie z giveawayoftheday która była kilka dni temu.