Szukam programu do obróbki muzyki mp3

Siemka nie znam sie zytnio na programach(znam tylko te które są mi potrzebne :slight_smile: ) . Ostatnio wpadłam na pomysł i chciałabym jakiś program dzięki któremu bede mogła skrócic a własciwie nagrać muzyke. np: mam pewną piosenkę w formacie mp3 (3.5MB) i chce “wziążć” z niej np 250kb( obojętne czy z początku ze srodka czy z samego końca) i oczywiście zeby format nie uległ zmianie.

Jesli istnieje jakis program ktory to dla mnie zrobi to napiszcie mi jak sie nazywa! No chyba że coś takiego sienie da zrobić :frowning: to bede smutna

  • nie krzycz. Nadużywanie klawisza Caps Lock niezbyt ładnie wygląda. Ponadto zmień tytuł na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Jeśli chodzi o program to możesz spróbować Audacity

Np. Cool Edit, masz go tu.

czy już lepiej??

lepiej lepiej 8)

jest też rzeźnik mpeg-ów…

Nie wiem czy CoolEdit nie rozkompresowuje i później ponownie kompresuje MP3 tracąc jakość, ale jeśli chcesz przycinać pliki MP3 bez utraty jakości to polecam programik “mpTrim”.

adrian a czy mozesz mi wyjasnic o co tu biego sciagnelam tego rzeznika nagrywam dzwiek i zapisuje a pozniej jak go odtwarzam to nic nie slychac :frowning:

Możesz to zrobić także w programie Nero Wave Editor (jeśli masz nagrywarkę to pewnie i Nero masz)

ok juz sobie poradzilam i mam juz programik do przetwarzania ale niestety wystapil jeszcze jeden maly problemik :frowning: jak przerobie format z wav do mp3 to jak odsluchuje nie mam glosu pomozcie co mam zrobic

Na czym odsłuchujesz? Czy plik WAV gra? Jakie parametry kompresji zastosowałaś i jakiego programu użyłaś?

Tak jak pisałem wcześniej użyj programu mpTrim i nie musisz się bawić w żadną dekompresję, kompresję i inne pierdoły. Wybierasz w nim ile sekund obciąć na początku utworu a ile na końcu i po sprawie. A przy tym nie tracisz nic z jakości nagrania.

odsłuchuje na media player ale plik wav nie gra znalazlam program afreeconverter i na nim to robiłam a mozesz mi napisac gdzie znajde ten program mptrim?

Proszę bardzo :slight_smile:

mpTrim

A TUTAJ strona programu.