Szukam programu do oglądania filmów

Szukam programu typu Ipla taki co będzie można oglądać filmy z internetu tylko żeby nie było tyle reklam. Jak nie ma programu może być strona internetowa.

xbmc + wtyczka polish tv

Przecież to już nie działa.

Znacie jakieś działające sposoby ?

Filmy z internetu? Z YT, skądkolwiek?

Mój sposób, to zainstalować darmowy smplayer, ale ten z DP. Ma wszystkie kodeki, jakie trzeba. Przy instalacji się zaznacza.

Potrzebny Firefox. Wchodzi sie w dodatki i instaluje się dodatek smplayer view. Wszystko video znalezione na stronach, oglądam w oknie playera, który ma jeszcze wbudowaną wyszukiwarkę YT. Klika się w film, a on otwiera się w oknie playera.

 

http://www.dobreprogramy.pl/SMPlayer,Program,Windows,13051.html

XBMC + wtyczka sd-xbmc. Masz iplę, player.pl, VOD TVP i inne. Działa.

 

To może napisz czym się ta wtyczka różni od wtyczka polish tv (bo obie wtyczki nie działają) obie działają na tym samym konglomeracie.

Nie wiem jaką wtyczkę ty masz na myśli. Ja mówię o wtyczce publikowanej na stronie sd-xbmc.org i owa wtyczka działa! Przy każdym uruchominieniu XBMC sprawdza czy są do niej aktualizacji i jeśli są to wtyczka sama się aktualizuje.

 

Przed chwilą sprawdziłem - wszystko działa. Reklam brak, kontent dostępny w 720p.

Sprawdzane na XBMC w wersji 12.3, w systemie Xubuntu 14.04. Wersja wtyczki najnowsza (autoaktualizacja przez xbmc).

To widocznie u mnie na Windows 7 wtyczka nie uruchamia się.