Szukam programu do oglądania filmów

(MichalQ) #1

Szukam programu typu Ipla taki co będzie można oglądać filmy z internetu tylko żeby nie było tyle reklam. Jak nie ma programu może być strona internetowa.

(Jirajamgo) #2

xbmc + wtyczka polish tv

(system) #3

Przecież to już nie działa.

(MichalQ) #4

Znacie jakieś działające sposoby ?

(Bogdan_G) #5

Filmy z internetu? Z YT, skądkolwiek?

Mój sposób, to zainstalować darmowy smplayer, ale ten z DP. Ma wszystkie kodeki, jakie trzeba. Przy instalacji się zaznacza.

Potrzebny Firefox. Wchodzi sie w dodatki i instaluje się dodatek smplayer view. Wszystko video znalezione na stronach, oglądam w oknie playera, który ma jeszcze wbudowaną wyszukiwarkę YT. Klika się w film, a on otwiera się w oknie playera.

http://www.dobreprogramy.pl/SMPlayer,Program,Windows,13051.html

(aderas) #6

XBMC + wtyczka sd-xbmc. Masz iplę, player.pl, VOD TVP i inne. Działa.

(system) #7

To może napisz czym się ta wtyczka różni od wtyczka polish tv (bo obie wtyczki nie działają) obie działają na tym samym konglomeracie.

(aderas) #8

Nie wiem jaką wtyczkę ty masz na myśli. Ja mówię o wtyczce publikowanej na stronie sd-xbmc.org i owa wtyczka działa! Przy każdym uruchominieniu XBMC sprawdza czy są do niej aktualizacji i jeśli są to wtyczka sama się aktualizuje.

Przed chwilą sprawdziłem - wszystko działa. Reklam brak, kontent dostępny w 720p.

Sprawdzane na XBMC w wersji 12.3, w systemie Xubuntu 14.04. Wersja wtyczki najnowsza (autoaktualizacja przez xbmc).

(system) #9

To widocznie u mnie na Windows 7 wtyczka nie uruchamia się.