Szukam programu do PHP

Witam!

Poszukuję program do edycji stron PHP. Jako że jestem zielony w tworzeniu stron, to przydałby się z podglądem. Niestety, mam napchane na głowie i nie mam czasu na buszowanie w google

Pozdro

Aby przeglądać na kompie to potrzebujesz Apache + PHP (+ opcjonalnie MySQL)

http://k.info.pl/index.php

Co do edycji to wystarczy notatnik ale nie jest to zbyt wygodne, zobacz w serwisie za jakimś edytorem co podświetla składnię.

No to może lepiej zacząć od HTML + CSS :slight_smile:

Webserv

WebServ wydaję mi się lepszy ale szczegóły zaraz. Tera ściągam. Mam pytanko do Nook-a: czy na serwer będę mógł zrzucić skrypt mybb i bez problemu konfigurować?

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 17:48 został dopisany post przez amad1993

miałem rację co do WebServ. Polecam, mino że jest dużo do ustawiania. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Tak…

Najlepszy program do tworzenia stron to notatnik :slight_smile:

a swoje zdanie jesteś czymkolwiek w stanie uargumentować, czy tak tylko piszesz żeby sobie posty natłuc?

Ja wszystkie pliki PHP edytuje programem ConText.

Polecam ten program,nie jest trudny w obsłudze.

Ja korzystam z Adobe Dreamweaver CS3 i jest super.

Zajączek 4.1 rox :wink:

Ja zawsze pisze do rzeczy notatnik według najlepszy program do pisania stron www ale jeśli szukacie oprogramowania które wam uproszczą tworzenie stron to jest najprostsze

Co prawda bez wizualnych bajerów, ale bardzo zaawansowany i pomocny pakiet to eclipse z pluginami pdt, aptana i sql explorer

Polecam Webserv + Eclipse PDT najlepsze połączenie jakie znam :] (a znam ich sporo xD)