Szukam programu do pobierania, przez internet radiowy?

siema poczebuje dobrego programu do pobierania filmów, muzy a mam neta radiówkę więc poczebuje takiego programu żeby mi szybko pobierało i żeby nie zawiszał się komp???

Typ podłączenia do Internetu nie ma większego znaczenia, a prędkość pobierania jest ograniczana przez providera.

Mam nadzieję, że jesteś świadom tego, iż tego typu rzeczy nie są do końca zgodne z prawem. Przede wszystkim musiałbyś wybrać skąd chcesz pobierać te pliki. Sieć P2P nie jest już bezpieczna, więc lepiej korzystaj z sieci P2M - pliki są pobierane z kont pocztowych (zazwyczaj na Gmail). Muzykę możesz także pobrać z takiej strony jak np. http://www.Oggole.pl . Co do P2M, to poczytaj sobie na Wikipedii :wink: . Pamiętaj, że jak już pobierasz, to tylko dla własnego użytku.

co za różnica jaki masz net kabel,czy radiówka? problem tylko w przepustowości łącza i blokowaniu portów(jeżeli Twój dostawca takowe stosuje) oraz mocy komputera, jaki system?

Jako że pobieranie muzyki i filmów na “własny użytek” jest dozwolone w prawie polskim to polecam program JDownloader http://www.jdownloader.org

Ściąga on pliki z różnego rodzaju serwerów hostingujacych pliki. Sam program nie zawiera wyszukiwarki ani też bazy filmów/muzyki. Takie linki musisz wyszukać sam. Jest kilka podejść. Albo wpisujesz w google nazwę tego czego szukasz np “tytuł filmu” i dopisujesz “rapidshare” czy też “megaupload” lub inna nazwa hostingu plików i liczysz na to że ktoś to wrzucił. Drugie podejście jest takie, że jak wpiszesz w google “linki rapidshare” to wyskoczy Ci parę interesujących for. 8 pierwszych wyników powinno Ci wystarczyć. Na tych forach znajdziesz działy i posty w których ludzi wrzucają odpowiednie linki. Oczywiście, forum zawiera wyszukiwarkę. Dalej chyba sobie już poradzisz.

hej zainstalowałem JDownloader i jak chce go włączyć to wyskakuje mi “Could not delete broken database. Please remuve the JD_HOME/config directory and resrart JD” czy ktoś wie o co chodzi???

Usuń/Odinstaluj JD , przeczyść Ccleanerem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567

Ponownie zainstaluj.

U mnie też nie działał.

kirles , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif