Szukam programu do podpisywania bryloków/etykiet

Witam serdecznie potrzebuje programu do podpisania kluczy do różnych pomieszczeń.
Np. Strona A4
Margines powiedzmy po 2 cm z każdej strony
Wymiary jednej etykiety przykładowo 20x35mm z tym że jest jeszcze margines z każdej strony po np. 3mm
I w zależności ile się zmieści to podpisuje sobie załóżmy 3 linie i drukuje, później wycinam i mam ładnie podpisane klucze chodzi o etykiety do takich bryloczków


Ostatnio robiłem coś takiego w Adobe Ilustrator ale nie mam na chwile dostępna takiego programu.
Nie chce mi się wierzyć by takiego softu nie było dostępnego.
Sprawdzałem jakieś oprogramowanie ale nie mogę znaleźć takiego co umożliwia ustawienie marginesów drukarki oraz w każdej etykiecie dodatkowych marginesów.
Papier jest szerszy a obszar dostępny na napisy mniejszy.
Prosiłbym o jakieś propozycje istotne by był darmowy.
Dziekuje serdecznie za pomoc.

A próbowałeś Calc lub Draw z darmowego LibreOffice? Robisz sobie tabelkę, szerokość obramowania możesz dobrać i chyba tak będzie najprościej.

Odpalasz calca czy inny arkusz, strona A4 i sobie ustawisz ile ma być komórek, żeby były wymiary odpowiadające tym karteczkom. Robisz sobie krawędzie wygodne do cięcia, jakieś kreski, czy linie i wpisujesz co chcesz w komórki. Marginesy sobie ustawiasz, i wszystko inne też.

Czekaj. Rozmiar karteczki w tym breloczku, to 35 X 18
Po włożeniu jest 15 X 32
Oczywiście w milimetrach
Na trzy linijki, to napis drobniutki. Nie rzuca się w oczy nawet na dwie linijki.

Chyba coś ART?
Takie można robić w wordzie.
Snap593
Wydrukować więcej - Dociąć takie do karteczki.

Kiedyś używało się długopis/marker/mazak/flamaster.

Kolego obszar dla napisów to 29x14mm spokojnie 3 linie się mieści tylko że mało liter
Pewnie że można długopisem ale poprzednie robiłem drukowane teraz muszę zrobić na nowo opisy bo inna skrzynka i doszło trochę kluczy no i bryloki maja trochę inny wymiar dla druku.

Panowie da się ustawić w LibreOffice calc marginesy wewnątrz komórek ??
Nie mylić z marginesami do druku bo to wiadomo.
Jeśli tak to gdzie bo ślepy jestem

Formatuj komórki, wyrównanie tekstu i ci wyśrodkuje.

PPM → Formatuj komórki → zakładka Krawędzie
Wypełnianie

edit
i dodatkowo to co napisał @wasabi1084