Szukam programu do rezerwacji noclegów

Hej,

mam pytanie. Czy ktoś z Was prowadzi mały pensjonat ? Szukam jakiegoś programu do zarządzania swoimi rezerwacjami. Często nie ma mnie w domu,a do tej pory piszę w zeszycie. Fajnie jakby to dało się w telefonie zainstalować. W końcu mój smartfon służyłby do czegoś więcej niż odbieranie poczty ;).

TAK wiem o istnieniu google, ale szukam czegoś sprawdzonego a nie wyników wyszukiwania.

Z góry dzięki za pomoc.

może aplikacja służąca do rezerwacji wizyt przez internet - http://twojarecepcja.pl/

Ale twojarecepcja.pl jest na telefon? Bo szukałem i nic nie znalazłem na ten temat. Troopek a ty chciałeś na telefon?Jak wpisuje w google ’ program do rezerwacji noclegó telefon" to wyskakują jakieś dogo kajware czy veeo i jakiś link do youtube mi się rzucił, jakiegoś Bedbooking program do rezerwacji pokoi.

I chyba jest na telefon, bo tak pokazują na filmiku, może poszukaj ich strony to coś znajdziesz do pobrania.

No mi też ten Bedbooking się pojawił, że na to program rezerwacyjny na telefon. Filmik spoko ;). Zainstalowałem u siebie i na testuje, nie ma wielu opcji ale ja nie mam wielu pokoi ;). No i za free jest. Chyba w sam raz będzie.

A ta twojarecepcja, to raczej dla lekarzy program, ten pan w kitlu to sugeruje ;).