Szukam programu do uruchomienia starszych aplikacji w win 64

Witam . Planuję instalację win 7 HP 64bit aby zwiekszyc wydajnosc komputera w programach Cad i żeby system widział cały dostępny ram. Na tym systemie nie uruchomię kilku aplikacji. Czy na programie typu vmware zainstaluję win xp 32 bit?? Szukałem trochę o xp mode ale nie włączę go bo mój procek nie ma vt

cpu-z i daj zdjęcie

procesory 64 mają emulacje 32x więc powinny działać a w wirtualnej maszynie bez vt nie osiągniesz prędkości to już lepiej by mieć 2 system i na zmianę uruchamiać

lepiej użyć VirtualBox

Windows XP 32-bit zainstalujesz tam bez problemu

a VBoxie postawisz system 32bitowy bez problemu. Ale dlaczego masz nie uruchomić jakichś aplikacji na x64?

lechu1990 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wydaje mi się, że od jakiegoś czasu XP Mode nie wymaga już sprzętowej wirtualizacji.

chodzi mi np o program rm-win którego nie włączę na systemie 64 bit

tylko że procesory mogą uruchomić tryb 32x na 64bitowym systemie i chciałbym żebyś dał zdjęcie z cpuz

to od amd

a to od intela

nie znalazłem po polsku więc prztłumaczyłem

czyli możesz uruchomić 32x aplikacje na 64 bitowym procesorze jeśli on to obsługuje

Dodane 15.09.2011 (Cz) 22:07

włączysz ten program jeśli masz odpowiedni procesor

zdjęcie z cpu-z

c7e588085f75646am.jpg

O to chodzi: http://rm-win.pl/ ?

Dlaczego uważasz, że nie włączysz na 64 bitach?

ja bym na twoim miejscu miał 2 systemy i po problemie najłatwiej to chyba będzie sprawdzić czy program działa i czy można uruchomić program 32 na 64 syystemie

zainstaluj sobie 2 system a jak nie będzie pasował to usuniesz tamtego

teoria teoria ale w praktyce rożne rzeczy się robią albo można zrobić

tak chodzi mi o ten program. Na tej właśnie stronie jest informacja ,że nie uruchomię go na 64 bitowym systemie

A u mnie demo ściągnięte ze strony zadziałało. :slight_smile:

to miło mnie zaskoczyłeś. Może masz jakiś lepszy procek i dlatego ?

najlepiej samemu sprawdzić

inne możliwości nie masz