Szukam programu do wklejania tekstu

Witam.

Szukam programiku podobnego do tego http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=41&id=784

Chodzi o to, żebym mógł pod kombinacjami klawiszy mieć gotowe teksty i móc je wklejać. Np. ustalam skrót ALT + F1 podporządkowuje tekst pod niego i na notatniku systemowym naciskając TEN skrót na klawie wkleja mi mój ustalony tekst. Owszem moge dać “kopiuj - wklej” ale to jednorazowe, ja potrzebuje ok. 20 kombinacji klawiszy z podporzadkowanymi tekstami różnej długości (1-2 linijki).

TEN program z linku działa znakowmicie…ale…na Viście już nie:((( Instalka ok, widzi układ moich skrótów i teksty ale zero reakcji przy próbie wklejania. Nawet gdy program uruchomię “w trybie zgodności XP z SP2”. Zna ktoś podobny programik? Pozdrawiam

Spróbuj programiku, który wspominam tutaj.

Programik jest co prawda dość stary ale z opisu znalezionego na stronie autora wynika, że ustawienia trzyma w profilu użytkownika, więc chyba będzie działał także i w Viście.

P.S. A co do tego KeyboardEx. Jesteś pewien, że żaden inny program nie monitoruje schowka i nie wkleja tam swoich danych niezrozumiałych dla tamtego?

WIELKIE dzięki za programik, prawie działa…tzn. wkleja dokładnie tekst ale…jest jeden skrót klawiszowy, a pod nim można np 20 rożnych formułek textowych. Naciskam np ALT+F1 wyskakuje mi tabelka z wcześniej przygotowanymi formułkami i myszką wskazuje, którą chce wkleić. Niestety, nie wkleja wszędzie…w niektórych przypadkach trzeba po wybraniu myszką chcianego tekstu, kliknąć na miejsce do wklejenia i dać “wklej” albo CTRL + V. Zawsze to coś, dziekuje. Ma ktos inne propo?

spróbuj ars clip, robi dokładnie to samo, ale może będzie bardziej

niezawodny(permanent items)

możesz tez spróbować clip magic, ale tego nie używalem

Ditto