Szukam programu do wklejania tekstu


(Tomi915) #1

Witam.

Szukam programiku podobnego do tego http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=41&id=784

Chodzi o to, żebym mógł pod kombinacjami klawiszy mieć gotowe teksty i móc je wklejać. Np. ustalam skrót ALT + F1 podporządkowuje tekst pod niego i na notatniku systemowym naciskając TEN skrót na klawie wkleja mi mój ustalony tekst. Owszem moge dać "kopiuj - wklej" ale to jednorazowe, ja potrzebuje ok. 20 kombinacji klawiszy z podporzadkowanymi tekstami różnej długości (1-2 linijki).

TEN program z linku działa znakowmicie....ale....na Viście już nie:((( Instalka ok, widzi układ moich skrótów i teksty ale zero reakcji przy próbie wklejania. Nawet gdy program uruchomię "w trybie zgodności XP z SP2". Zna ktoś podobny programik? Pozdrawiam


(goomish) #2

Spróbuj programiku, który wspominam tutaj.

Programik jest co prawda dość stary ale z opisu znalezionego na stronie autora wynika, że ustawienia trzyma w profilu użytkownika, więc chyba będzie działał także i w Viście.

P.S. A co do tego KeyboardEx. Jesteś pewien, że żaden inny program nie monitoruje schowka i nie wkleja tam swoich danych niezrozumiałych dla tamtego?


(Tomi915) #3

WIELKIE dzięki za programik, prawie działa...tzn. wkleja dokładnie tekst ale...jest jeden skrót klawiszowy, a pod nim można np 20 rożnych formułek textowych. Naciskam np ALT+F1 wyskakuje mi tabelka z wcześniej przygotowanymi formułkami i myszką wskazuje, którą chce wkleić. Niestety, nie wkleja wszędzie...w niektórych przypadkach trzeba po wybraniu myszką chcianego tekstu, kliknąć na miejsce do wklejenia i dać "wklej" albo CTRL + V. Zawsze to coś, dziekuje. Ma ktos inne propo?


(Edlib) #4

spróbuj ars clip, robi dokładnie to samo, ale może będzie bardziej

niezawodny(permanent items)

możesz tez spróbować clip magic, ale tego nie używalem


(Dziekan Tek) #5

Ditto