Szukam programu który tworzy plik z iso na płycie boot?

Szukam programu który z iso konwertuje bootowaną płytę dvd .Bo próbowałem w UltraIso ale nie wychodziło mi.Proszę o p;omoc

A ja się zapytam: czy Ty wiesz co chcesz zrobić?

 

Jeśli masz iso to nie musisz go do niczego konwertować, wystarczy, że nagrasz go w prawidłowy sposób na płytę DVD, do czego w większości systemów operacyjnych nawet nie potrzeba dodatkowego oprogramowania.

Co to za iso?

Podepnij to ISO pod jakiś program do wirtualizacji (Hyper-V / VMware, VirtualBox) i najpierw się upewnij, czy jest to “botowalne” ISO.

W komercyjnym PowerISO powinno się to udać http://www.pcworld.pl/news/Tworzenie.i.uzywanie.obrazow.dysku,381182.html

Czy płyta jest bootowalna można sprawdzić też dzięki Qemu Simple Boot. @aktywny27  chcesz po prostu nagrać jakieś ISO na płytę DVD? Jeżeli tak to możesz skorzystać z np. CDBurnerXP. Czy chcesz sam utworzyć jakieś bootowalne ISO?

Chcę sam utworzyć bootowane iso?

Pytasz się nas czy chcesz utworzyć? My nie mamy pojęcia. Jeśli jednak tak, to Longhorn2009 powyżej podał Ci już odpowiedź a z powodu braku informacji od Ciebie o tym iso, trudno podać Ci coś więcej.

 

Już zrobiłem bootowanego windowsa i tym razem wujek google mnie nie zawiódł.I można zamknąć temat