Szukam programu pilne!

Cześć! Mam mały problem otóż jeden z autorów swojej strony przesłał mi banner, logo ale jako flash. I teraz chcę wkleić ten banner na swoją strone ale nie wiem jaki kog wpisać. Bo jpg to on nie jest i co teraz??? Ten banner jest zrobiony jako flash !!

Poprosu wstawiasz plik *.swf na stronę tak jak kazdy inny plik gdzie chcesz :slight_smile:

jeśli chodzi o kod - kod jest taki sam jak w przypadku innych plików graficznych tylko zamiast np: …*.jpg wstawiasz …*.swf i po sprawie

Post 2

W edytorze graficznym będziesz widzieć szary kwadrat wielkości filmu (na prezentacje zrobione we flashu mówi się film) i nie masz możliwości podejrzenia go jako pliku graficznego, ponieważ film flasha nie jest bitmapą. Możliwośc taką masz w edytorze Macromedi - Dramweaver MX itp. ponieważ dream i flash współpracyją ze sobą (Flash MX jest produktem Macromedi). Aby zobaczyć efekt - musisz zapisać stronę www i otworzyć ją w przeglądarce www. W przypadku, gdy baner się nie wyświetla, lub pojawiają się informacje o braku pluginów - to znaczy, że nie masz zainstalowanego flashplayera (chociaż IE ma go wbudowanego opcjonalnie) i musisz go ściągnąc ze stron macromedi http://www.macromedia.com/shockwave/dow … kwaveFlash