Szukam programu (tylko) do przechowywania haseł

Cześć :slight_smile:

Krótko i treściwie. Mam kilkanaście haseł i chcę mieć je w jednym miejscu. Potrzebuję prościutkiego programiku (nie np. KeePass), który będzie miał tylko jedną funkcję - przechowywanie haseł i loginów. Nie potrzebuję żadnego szyfrowania i hasła na jedną główną bazę danych (nie chcę przy każdym uruchomieniu wpisywać hasła głównego do bazy danych). Ważne jest także to, żeby po kliknięciu na login kopiowało się automatycznie hasło do schowka oraz to, żeby uruchamiał się szybko i nie trzeba było przechodzić przez multum okienek, aby dostać się do spisu haseł.

Podsumowując ma być prosto, szybko i bez zbędnych dodatków ochronnych.

Od wieeelu wieeeeelu wieeelu lat uzywam takiego malego programu- Whisper, ma wiekszosc z tego o czym piszesz, do szczecia jest mu potrzebny tylko wlasny plik exe. Jesli nie znajdziesz a bedziesz zainteresowany, daj znac.

Pewnie, że jestem zainteresowany, podaj link :smiley:

@cambel

Hehe, mam nadzieję, że piszesz to dla żartu … Na pewno chcesz plik wykonywalny programu do przechowywania haseł od kogoś nieznanego :?:

Może w takim razie warto opublikować wszystkie te hasła w internecie ?? Dlaczego mieliby z nich korzystać tylko pozostali użytkownicy komputera oraz ‘Godlike’ :smiley:

Pewnie, że nie chce z niepewnego źródła :slight_smile: Tylko oficjalne wydania programów oczywiście.

No jaasne, uwielbiam się dzielić swoimi hasłami z innymi :stuck_out_tongue:

A jakaś poważna propozycja?

KeePass

Szkoda, że ludzie nie czytają tematów od początku :wink:

Jeśli chcesz to proszę http://cid-edbae2a9aba31969.office.live … hisper.rar

Dodane 24.03.2011 (Cz) 10:13

A wlasciwie udalo mi sie jeszcze to znalesc w internecie, tak zebys sie nie bal ze ci cos hasla ukradnie :mrgreen: http://www.pcworld.com/downloads/file/f … ption.html

Dodane 24.03.2011 (Cz) 10:16

Niestety z tego co widze instalatora nieda sie odpalić juz pod win7 x64, ale sam program z mojego linka dziala ok.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem do przechowywanie haseł nie objętych klauzula supertajne :smiley: jest LastPass .

Hałsa są na zewnątrz w razie awarii kompa nic nie tracisz . Program można dowolnie skonfigurować pod siebie .

Ale on jest on-line, nie chce takiego. Hasła mogę mieć tylko ja, nie ufam programom zewnętrznym

Dodane 24.03.2011 (Cz) 10:35

Godlike, jak na razie jedyna rzecz, której mi brakuje, to skopiowanie hasła do schowka poprzez podwójne kliknięcie LPM. Jest może możliwość ustawienia tego gdzieś? Bo ja nie widzę.

Dodane 24.03.2011 (Cz) 11:22

Ale poza tym, to dzięki, dokładnie o coś takiego mi chodziło :slight_smile:

No, to tak na szybko napisałem taki mały programik według Twoich życzeń. Hasło główne może być lub nie , do wyboru. Kliknięcie kopiuje do schowka. Zawsze coś tam będzie można poprawić ja Ci przypadnie do gustu:

hasła

Wypas, dzięki za chęci i efekt! Jeżeli mogę mieć jeszcze prośbę, to mam dwa pomysły:

  • wyświetlanie na liście, w kolumnach, trzech rzeczy: nazwy, loginu i hasła (hasło widoczne, nie gwiazdki)

  • oprócz pól: login i hasło, jeszcze jedno - nazwa (aby było wiadomo którego serwisu dotyczą dane; żeby się wyświetlało na liście wszystkich wpisanych pozycji w kolumnie)

Miałem brak połączenia z netem, ale już jest i po poprawkach wrzuciłem plik na serwer. Możesz pobrać i przetestować. Podwójne kliknięcie lub klawisz ENTER na serwis lub element listy otwiera daną witrynę.

hasła