Szukam programu

Czy ktoś wie jak można przerobić film z divx-a na vcd. Z góry dziękuje i pozdrawiam.Mam nero, tylko że nie mam pełnej wersji.

Nero chyba ma taka funkcje.

Polecam program DVDRip w wersji 1.1

Bardzo dobrze przerabia z DivX na VCD

Tylko skąd ściągnąć tego DVDRip?

http://www.komputerswiat.pl/include/dow … deo/DVDRip

Zastosuj opcję szukaj jako słowo kluczowe wpisz VCD. Myślę że znajdziesz całą masę interesujących rzeczy.

Niezły ten DVDRip, tylko że wyskakuje mi okienko o treści " za mało miejsca w folderze docelowym". Może ktoś wie jak to rozwiązać.Z góry DZIĘKI.

A ile masz wolnego miejsca na dysku na którym się ten folder docelowy znajduje?

Na C: gdzie mam go zainstalowanego mam 900 mega. Pozdrawiam…

I to może być za mało. Spróbuj poprzerzucać cos na inne partycje, bądź zrobic porządek na partycji c i przy okazji powywalać zbędne rzeczy odinstalować niepotrzebne programy. W niczym to Ci nie zaszkodzi a przy okazji system bedzie chodził nieco szybciej.

Dzięki dobrzy ludzie. Przeinstalowałem DVDRip-a na drugi dysk o większej pojemności i pomogło. Zastanawiam się tylko, czy ta wersja którą mam(1.1.4.360)czyli demo przestanie działać po jakimś czasie?Pozdrowienia…

Jezeli dzialaja wszystkie funkcje programu w wersji demo tzn. ze bedzie (jest?) ograniczenie czasowe (zwykle 30 dni). Tak sie najczesciej przedstawia sytuacja.

I co dalej ja biedny mam zrobić???

“Pełna wersja programu znajduje się na krążku dołączonym do czasopisma Ekspert 4/03.”

Zakupic archiwalny numer Eksperta.