Szukam prostego programu do edycli filmow

Witam

Chcę wyciąć reklamy z filmu nagranego z tv, szukam programu prostego w obsłudze (najlepiej polskojęzyczny) i żebym mógł ten film odtworzyć na stacjonarnym odtwarzaczu

Windows Movie Maker, VideoSpin

A może jest coś lżejszego bo mam mulasty internet i zciągnięcie tych programów zajmie mi tydzień?

Dodane 05.06.2009 (Pt) 16:08

A może jest coś lżejszego bo mam mulasty internet i zciągnięcie tych programów zajmie mi tydzień?

Windows Movie Maker powinieneś mieć…

Ja polecam Sony Vegas, VideoSpin…

warto ściągać :slight_smile:

Kilka tematów, które mogą pomóc:

:arrow: klik

:arrow: klik

:arrow: klik

P.S. Podaj może w jakim formacie i jakimi kodekami (audio i video) masz skompresowany ten film oraz jakie formaty odtwarza twoje stacjonarne DVD.

Informacje odnośnie pliku multimedialnego możesz uzyskać np. za pomocą programu MediaInfo

Licz się z tym że programy do edycji filmów zajmują conajmniej 100mb. Możesz też zobaczyć Virtual dab

małym i lekkim programem to:

najprosciej i najszybciej VirtualDub

1- otwierasz plik video, w zakladce video zaznaczasz Directstream

2- edycja zaznaczając dany fragment na pasku na dole poprzez znaczniki końca i początku z meni edycji wycinasz fragmenty z reklamami, delete

3- zapisuje, wczesniejsza opcja directstream, powoduje natychmiastowy zapis bez kompresji więc w szybki sposób masz zrobiony plik gotowy bez reklam,

a jak nie to np tak:

http://formaty.com/index.php?option=com … Itemid=200

Z VirtualDub chyba jest coś nie halo bo gdy zaznaczam fragment do wycięcia na suwaku powinien być na niebiesko a nie jest no i dalej przy zapisie wyskakuje jakiś błąd

Dodane 05.06.2009 (Pt) 16:38

Z VirtualDub chyba jest coś nie halo bo gdy zaznaczam fragment do wycięcia na suwaku powinien być na niebiesko a nie jest no i dalej przy zapisie wyskakuje jakiś błąd