Szukam Skryptów (Pilnie)

Witam poszukuje 2 skryptów.

  1. Wyszukiwarka filmów np. z youtube.pl . Szukam takiego skryptu tylko z możliwością dodania portali na których ma wyszukiwać, i żeby w miarę dokładnie wyszukiwał frazy na danych stronach w tagach tytułach i innych istotnych dla wyszukiwarki modułach

  2. Tutaj Trochę pewnie Gorzej bo szukam samo aktualizującego się skryptu z recenzjami, zapowiedziami opisami … Filmów coś jak filmweb.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam

ps. w pierwszym skrypcie mile widziana również możliwość wstawienia własnej Grafiki

Można pokombinować z wyszukiwarką google i jej funkcją “site:” bo to byłby najprostszy sposób

Wiesz w przerabianiu skryptów to ja jestem cieniutki a nawet Gorzej :frowning: niestety

Czy mógł bym cie prosić o przerobienie skryptu?

Pobież

Wg. tego co napisali jest to skrypt ustawiony na wyszukiwanie plików z youtube.pl

jeśli mógł byś go przerobić to prosił bym cię tylko o to abyś zamienił www.youtube.com na www.films-online.pl

I powiedział byś mi jak to zrobiłeś żebym w przyszłości poradził sobie sam :slight_smile:

Jeśli możesz to przerobić to z góry serdecznie dziękuję jeśli nie to może ktoś inny się podejmie? też z góry serdecznie dziekuje

Za darmo wątpię…

Może taka wyszukiwarka Google:

SZUKAJ