Szukam skryptu - Bluzgometr

Witam Postanowiłem was odwiedzić ponieważ kolega polecił mi te forum i napisał ze tutaj mi pomożecie a wiec zawitałem :slight_smile:

Wiec tak poszukuje skryptu na bluzgometr chodzi mi o takie cos

0e58e691404b1b64.jpg

nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak takie coś można dodać do forum.Posiadam forum phpbb

Jeżeli ktoś wie niech napisze jakaś instrukcje obsługi jak ten dodatek wgrać do forum będę wdzięczny tylko najlepiej krok po kroku :wink:

Mam nadzieje ze mnie nie zawiedziecie :slight_smile:

A możesz dać linka gdzie widziałeś ten skrypt?

Zobacz:

viewtopic.php?f=18&t=172016&start=0&st=0&sk=t&sd=a

testerek88 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Widziałem to lecz jestem amatorem przyznaje i nie rozumiem tego co jest tam napisane poproszę o instrukcje dokładne o ile jest to możliwe " krok po kroku " (co gdzie otworzyć?co z edytować ?itd.) Najlepiej będę wdzięczny :wink:

To jest skrypt PHP,daj linka do tej strony z “Bluzgometrem”.Pamiętaj ten skrypt tak się nie nazywa

tu była mowa o nim

viewtopic.php?f=18&t=172016&start=0&st=0&sk=t&sd=a

tylko nie wiem gdzie to mam wstawić jak dokładnie się ten plik nazywa na serwerze w którym miejscu itd proszę o instrukcje “krok po kroku” jak taka modyfikacje zrobić dla forum

nikt mi naprawdę nie pomoże :frowning:

widze ze nikt mi nie pomoze juz a mi tak potrzebny ten bluzgometr :frowning: