Szukam skryptu pagerank


(Marcinbittel) #1

Witajcie!

Szukam skryptu, który po wpisaniu adresu strony pokazywałby graficznie PR podanej strony. Znalazłem multum skryptów na pokazywanie PR, ale nie mogę trafić na taki, który będzie pokazywał PR w postaci obrazka.

Miło by było, jakby taki skrypt generował, obok wygenerowanego obrazka z PR danej strony, kod, który po wstawieniu go na swoją stronę pokazywałby PR tej strony. Trochę zagmatwanie to podałem, więc zarzucę linkiem: http://pagerank.grafa.biz

Po wpisaniu strony pokazują się obrazki, a obok kody do wstawienia na swoją stronę.

Proszę o pomoc :slight_smile: .


(szymon189) #2

Polecam ten o którym mówisz http://pagerank.grafa.biz/ Sam go używam


(Grzesiek1) #3

marcio15, sam sobie chyba odpowiedziałeś na pytanie, więc zbytnio nie rozumiem po co ten temat, czego chcesz się dowiedzieć ?

Poznać strone która pokazuje graficznie page rank ? Przecież sam już podałeś: http://pagerank.grafa.biz/


(Marcinbittel) #4

Tak jak masz w temacie: szukam takiego właśnie skryptu. Nie szukam strony, gdzie mogę zobaczyć swój pr w formie graficznej a szukam skryptu, abym mógł go wrzucić na swój serwer i przerobić lekko :wink: . www.pagerank.grafa.biz służyło mi jako przykład skryptu, jakiego szukam :slight_smile: .


(system) #5

Poszukaj na forach pozycjonerskich, chyba widziałem na jakimś z for coś takiego. Zacznij poszukiwania od www.forum.optymalizacja.com potem zerknij na http://forum.kataloog.info .


(Marcinbittel) #6

Dobra, znalazłem pewien skrypt. W pliku config.php mam 2 miejsca, gdzie nie wiem, co wpisać, przez co nie mogę poprawnie zainstalować skryptu. Oto one:

* SECTION 1: Configure your server paths

*/


define('DIR_BASE', '/');

define('PATH_BASE', '/path/to/home/');

Co w tych dwóch miejscach muszę wpisać? Nie wiem, co to są te "server paths" :lol: .