Szukam skryptu pagerank

Witajcie!

Szukam skryptu, który po wpisaniu adresu strony pokazywałby graficznie PR podanej strony. Znalazłem multum skryptów na pokazywanie PR, ale nie mogę trafić na taki, który będzie pokazywał PR w postaci obrazka.

Miło by było, jakby taki skrypt generował, obok wygenerowanego obrazka z PR danej strony, kod, który po wstawieniu go na swoją stronę pokazywałby PR tej strony. Trochę zagmatwanie to podałem, więc zarzucę linkiem: http://pagerank.grafa.biz

Po wpisaniu strony pokazują się obrazki, a obok kody do wstawienia na swoją stronę.

Proszę o pomoc :slight_smile: .

Polecam ten o którym mówisz http://pagerank.grafa.biz/ Sam go używam

marcio15, sam sobie chyba odpowiedziałeś na pytanie, więc zbytnio nie rozumiem po co ten temat, czego chcesz się dowiedzieć ?

Poznać strone która pokazuje graficznie page rank ? Przecież sam już podałeś: http://pagerank.grafa.biz/

Tak jak masz w temacie: szukam takiego właśnie skryptu. Nie szukam strony, gdzie mogę zobaczyć swój pr w formie graficznej a szukam skryptu, abym mógł go wrzucić na swój serwer i przerobić lekko :wink: . www.pagerank.grafa.biz służyło mi jako przykład skryptu, jakiego szukam :slight_smile: .

Poszukaj na forach pozycjonerskich, chyba widziałem na jakimś z for coś takiego. Zacznij poszukiwania od www.forum.optymalizacja.com potem zerknij na http://forum.kataloog.info .

Dobra, znalazłem pewien skrypt. W pliku config.php mam 2 miejsca, gdzie nie wiem, co wpisać, przez co nie mogę poprawnie zainstalować skryptu. Oto one:

* SECTION 1: Configure your server paths

*/


define('DIR_BASE', '/');

define('PATH_BASE', '/path/to/home/');

Co w tych dwóch miejscach muszę wpisać? Nie wiem, co to są te “server paths” :lol: .