Szukam słuchawek dokanałowych do 150 zł

Szukam przewodowych słuchawek dokanałowych do 150 zł. Słucham radia, audiobooków, muzyka pop, polska alternatywna i gram w gry. Ważne jest żeby nie wypadały z ucha.

Zastanawiam się nad:

  • Xiao mi mi Hybrid Pro (QTEJ02JY)
  • SENFER DT6
  • Sony MDR-XB50APB
  • UIISII BA-T8S - robiliście zakupy w tym sklepie, można im zaufać?

Polecam Xiaomi Mi true Wirelles Earbuds (Airdots), szczególnie białe (są lepsze od czarnych). Dobry dźwięk, dobre wykonanie i dopasowanie do ucha. Czas pracy na baterii również ok

Pytaj na na audio fanatyku tam ludzie znają się na sprzęcie, a nie na DP bo zaraz jakiś reklamodawca-spec przylezie i ci wciśnie jakiś gniot ze sklepu x-com

1 polubienie

Dzięki za rade

Czytałem własnie troche po forach i jak chodzi o dokanałowe to polecam jednak dołożyć pare dyszek i kupić coś z FiiO

Co do tych Xiaomi, co wymieniłeś - dźwiękowo wypadają ok jak na ich cenę, szczególnie jak masz smartfona Xiaomi i ustawisz dedykowany do nich EQ.
Co do wypadania - ich budowa powoduje kotwiczenie się w kanale ucha, ale gumki po dłuższym użytkowaniu potrafią pod wpływem temperatury zmięknąć i już izolacja jest gorsza i potrafią wtedy szczególnie na leżąco wylecieć.

Dzięki za odpowiedzi :beers: poczytałem, popatrzyłem i kupiłem Snab OverTone EP-101M 1,2m v4 zobaczymy czy był to dobry wybór :slight_smile: