Szukam smartwatcha - kompatybilny z Windows 10 Mobile

Cześć.

Poszukuję smartwatcha, kompatybilnego z Androidem / iOS / Windows 10 Mobile.

Rynek posiada zatrzęsienie smartwatchy - nawet za 100zł można dostać kiepski, ale jednak spełniający swoje zadanie sprzęt. Kłopot w tym, że 99% owych zegarków jest kompatybilne z Androidem, a w ograniczonym zakresie z iOS. Natomiast znaleźć coś obsługującego jeszcze W10M to sztuka :slight_smile:

Jestem zadowolony z Windows 10 Mobile i szukam smartwatcha dla niego. Znalazłem parę modeli, ale cena studzi moją chęć na taki zegarek. Kłopot w tym, że wszystko kręci się wokół 2-3 modeli dla Windowsa i dalej już posucha.

Zależy mi na szerokiej kompatybilności, gdyż nie chcę przywiązać się do smarta działającego tylko z Windows, albo tylko z Androidem. Może ktoś z Was ma taki sprzęt i mógłby podzielić się wrażeniami oraz modelem?

Używam Pebble Classic.

Jest kilka aplikacji dostępnych do jego obsługi, nieoficjalnych - obsługują instalację aplikacji ze sklepu, synchronizację kalendarza, powiadomienia i tak dalej. Bateria zegarka mojego trzyma tydzień.

Oficjalne (oraz nieoficjalne) aplikacje Pebble są dostępne dla Androida i iOS, więc w razie zmiany platformy nadal masz ten sam zegarek - aczkolwiek niestety firma Pebble upadła, więc nie ma co liczyć na rozwój czy gwarancję.

Poza tym chyba Garmin i FitBit mają współpracę z W10M.

Dziękuję za informacje - były bardzo pomocne.

Rynek jest dość mały, jeśli chodzi o W10 Mobile, bądź obsługę Windows Phone w ogóle. Znalazłem jeszcze SmartWatch Garett iONE, dostępny w relatywnie niskiej cenie, ale takie “smart opaski” nie są dla mnie.

Ogólnie rozeznałem się w ofercie i smartwatch dla Windows, to raczej droga zabawa (przedział 400-800zł). Niesetety wyrasta to poza kwoty, które miałem chęć przeznaczyć na owy gadżet. Aby kupić tanio smartwatcha, trzeba mieć po prostu Androida :slight_smile:

Zobacz może ten: https://www.sferis.pl/smartwatch-mykronoz-zecircle-niebieski-krzecircle-blue-p362138
Obsługuje niektóre urządzenia z Win 10, więc musisz sobie zerknąć na stronie producenta :slight_smile: