Szukam sterownika wifi do Acer 5755G Win XP

Witam, czy ktoś posiada sterownik do laptopa ACER 5755G, do WiFi “Broadcom - nie znam dokładnego modelu” pod system XP, przeszukałem cały internet i nie mogę znaleźć.

Proszę o pomoc.

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na kartę sieciową, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).

Nie wyświetla się Menedżerze karta sieciowa.

Może wyłączona w biosie, przełącznik na obudowie lub FN+klawisz funkcyjny lub uszkodzona.

Znalazłem za pomocą AIDA 64 - wyświetla mi - Sieć 1. PCI/PnP BroadCom BCM 43227 802.11b/g/n Wireless Network Adapter 2. Broadcom NetLink BCM57785 PCI-E Gigabit Ethernet Controller

Rozwiń karty sieciowe i podaj numer identyfikacyjny tej karty.

W menedżer nie ma jej, a co Adia 64 nie da się rozwinąć.

To namieszałeś, karty LAN Ethernet też nie ma w menadżerze?

Odinstaluj oprogramowanie i sterowniki karty WIFI, czystka w systemie, restart i sprawdź menadżer - może również wyłączona, ma kontrolkę WIFI i świeci się?

Inne urządzenia " ? kontroler Ethrnet" co do sterowników to nie są zainstalowane i kontrolka nie świeci dopiero po instalacji sterowników.

Odinstaluj całe oprogramowanie i sterowniki obu kart, czysta w systemie, restart i podaj identyfikatory obu kart sieciowych lan i wifi.

Co do Ethernet jest "PCI\VEN_14E4&SUBSYS_05041025&REV_10\4&3FF24D&0&00E0 "

Podałeś na 100 % dobry identyfikator sprzętu - sprawdź.

Może nie być sterów do XP?

A to muszę podać Identyfikator wystąpienia urządzenia czy identyfikatory sprzętu ?

Po ponownej instalacji dalej wyświetla się tylko Kontroler Ethernet w Inne urządzenia Identyfikator sprzętu :

PCI\VEN_14E4&DEV_16B5& pul.JPG

Dodane 28.09.2013 (So) 23:10

zrobione :wink: znalezione polecam wszystkim http://devid.info/