Szukam sterownika

Witam od jakiegoś czasu szukam sterownika wideo do laptopa emachines E730G. Chociaż mam już zainstalowany z Windowsa 7 po otwarciu np. Pasjansa wyskakuje mi takie coś:

Przyśpieszenie sprzętowe jest wyłączone lub nieobsługiwane przez sterownik karty wideo, co może spowodować wolniejsze działanie gry. Upewnij się, że masz zainstalowany najnowszy sterownik karty wideo i że przyśpieszenie sprzętowe jest włączone.

Czytałem trochę o tym i próbowałem np. włączyć to przyśpieszenie ale jest to nie możliwe. Jeżeli ktoś wie gdzie znaleźć ten sterownik (na stronie producenta są, ale jakieś dziwne) to byłbym wdzięczny. Najlepszy byłby link :smiley: Czekam na podpowiedzi.

Jaki dokładnie jest producent i model tego laptopa ?

Ściągnij program GPU-Z i podaj z niego model karty graficznej w twoim laptopie.

No jak dziwne, po uprzednim wyborze wersji windowsa w prawym górnym rogu, w sekcji VGA klikasz na sterownik do karty, zależnie, czy to amd, intel czy ati, a jak nie, to sprawdzasz, jaki masz model k. graf i ściągasz bezpośrednio ze stron ww producentów.

http://support.gateway.com/us/en/emac/p … delId=2138

Jak nie wiesz, jaką masz kartę i inne podzespoły, to ze strony emachines (link do programu jest też na stronie powyżej przy “Download Hardware Vendor Detection Utility”) ściągasz programik http://global-download.gateway.com/File … ection.exe który pokaże Ci co siedzi w laptopie.

Witaj -zobacz tu:

http://www.driversforfree.com/omn_ofm_o … ivers.aspx

http://downloadcenter.intel.com/SearchR … amilyId=39

kartę masz taką- G720 INTEL video

Temat do zamknięcia. Żebym się nie zamulił to bym sam zrobił bo ze strony producenta było dobre tylko nie w to wchodziłem. Dzięki z pomoc. :smiley:

adrian1te , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038