Szukam sterowników do fujitsu siemens p7120

Szukam sterowników karty graficznej i audio do fujitsu siemens p7120. Nie mogę ich znaleźć więc proszę o pomoc, jeśli ktoś wie gdzie można je pobrać proszę o link. :slight_smile:

P.S. Mam Windowsa 7

Tutaj: http://support.ts.fujitsu.com/Download/Index.asp ale tylko XP lub Vista. Wpisz tam u góry oznaczenie modelu.

Nie ma tam sterowników do mojego…

Bezpośredni link: klik!

No i co mam tu wcisnąć aby pobrać sterowniki których szukam?

Podałem link do wyników wyszukiwania modelu P7120. Powinien być widoczny wybór systemu operacyjnego pod tabelą. Jeśli tego nie widzisz, to zacznij od linku, który podał Poraj , następnie wybierz:

Mobile Devices

LIFEBOOK

LIFEBOOK P

LIFEBOOK P7120.

Pojawi się tabela zatytułowana FAQ - LIFEBOOK P7120, a pod nią jest okno wyboru systemu operacyjnego. Po wyborze systemu rozwinie się lista sterowników do pobrania.

Jak to nie ma, jak są! Wpisz Twój model laptopa u góry (P7120) i naciśnij Dalej. Następnie rozwiń pozycję z Twoim systemem operacyjnym (XP lub Vista), zrób tam kropkę przy Twoim systemie i za moment masz sterowniki.

Ale ja mam Windows7 i tam jak są sterowniki (bo w końcu znalazłem) to nie pasuje coś…

Nie może pasować! Tam nie ma sterowników do Windowsa 7. Dwa razy pisałem! Niestety, do tego modelu laptopa Windowsa 7 nie radziłbym instalować. Będziesz miał duże problemy ze znalezieniem sterowników, ale… powodzenia!