Szukam sterowników do fujitsu siemens p7120

(adrian1te) #1

Szukam sterowników karty graficznej i audio do fujitsu siemens p7120. Nie mogę ich znaleźć więc proszę o pomoc, jeśli ktoś wie gdzie można je pobrać proszę o link. :slight_smile:

P.S. Mam Windowsa 7

(system) #2

Tutaj: http://support.ts.fujitsu.com/Download/Index.asp ale tylko XP lub Vista. Wpisz tam u góry oznaczenie modelu.

(adrian1te) #3

Nie ma tam sterowników do mojego...

(TomVoo) #4

Bezpośredni link: klik!

(adrian1te) #5

No i co mam tu wcisnąć aby pobrać sterowniki których szukam?

(TomVoo) #6

Podałem link do wyników wyszukiwania modelu P7120. Powinien być widoczny wybór systemu operacyjnego pod tabelą. Jeśli tego nie widzisz, to zacznij od linku, który podał Poraj , następnie wybierz:

Mobile Devices

LIFEBOOK

LIFEBOOK P

LIFEBOOK P7120.

Pojawi się tabela zatytułowana FAQ - LIFEBOOK P7120, a pod nią jest okno wyboru systemu operacyjnego. Po wyborze systemu rozwinie się lista sterowników do pobrania.

(system) #7

Jak to nie ma, jak są! Wpisz Twój model laptopa u góry (P7120) i naciśnij Dalej. Następnie rozwiń pozycję z Twoim systemem operacyjnym (XP lub Vista), zrób tam kropkę przy Twoim systemie i za moment masz sterowniki.

(adrian1te) #8

Ale ja mam Windows7 i tam jak są sterowniki (bo w końcu znalazłem) to nie pasuje coś...

(system) #9

Nie może pasować! Tam nie ma sterowników do Windowsa 7. Dwa razy pisałem! Niestety, do tego modelu laptopa Windowsa 7 nie radziłbym instalować. Będziesz miał duże problemy ze znalezieniem sterowników, ale... powodzenia!