Szukam sterowników do karty dźwiękowej proszę o pomoc ! :(

Witam was ! . chciałem przeinstalować sterowniki i usunąłem sterowniki a te sterowniki co mialem przygotowane okazały się nie dobre a teraz nie mogę znaleźć prawidłowych do tej karty , VIA AC’97 Enhanced Audio Controller PCI ‘’ proszę o pomoc … :slight_smile: Nazwa płyty główne : Chaintech 9VJL3

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=80422

spróbuj te: http://www.softwarepatch.pl/plik/736/56 … -550a.html

nie działa gdy chce wypakować to błędy są … proszę o pomoc …

Dodane 10.09.2010 (Pt) 21:30

może wie ktoś gdzie można pobrać takie sterowniki :frowning: ???

http://forum.idg.pl/sterowniki-do-via-a … 97891.html na tej stronie masz link

Dodane 10.09.2010 (Pt) 21:39

na samym dole

też nie działa jakieś błędy przy wypakowaniu występują … :(( …

http://support.asus.com/download/downlo … uage=pl-pl

plik sie rozpakowywuje ,to ty masz problem czym to rozpakowywujesz??

A tak właściwie, to z komputerem nie dostałeś żadnej płyty? Z każdym komputerem dostaje się jakieś płytki, na nich są sterowniki, co ciekawe zazwyczaj nie są w archiwach. :smiley: Instalator może być po angielsku, wtedy klikasz next i accept.

okazało się ze winrar mam rozwalony więc ściągnąłem 7zip . i pobrałem i rozpakowałem to co wysłał kosti1 . lecz gdy to instaluje to samoczynnie uruchamia mi się ponownie komputer . gdzieś w połowie instalacji … :frowning:

to albo masz rootkita w systemie albo jest uwalony,najpierw zrób pełny scan malwarebytes antimalware i wywal wszystko co znajdzie,a pózniej włóż płyte ze systemem to cdromu i wpisz w cmd sfc/scannow to ci sprwadzi integralnosc plików systemowych i wrazie czego je naprawi

Już jest wszystko ok … :slight_smile: przywróciłem system i wszystko się cofnęło dźwięk jest wszystko gra :slight_smile: tylko nie które pliki utraciłem takie jak muzykę gg itd :smiley: ale po instaluje grunt ze działa … dzięki wszystkim :slight_smile: