Szukam sterowników do karty dźwiękowej proszę o pomoc ! :(


(Michalek) #1

Witam was ! . chciałem przeinstalować sterowniki i usunąłem sterowniki a te sterowniki co mialem przygotowane okazały się nie dobre a teraz nie mogę znaleźć prawidłowych do tej karty ,, VIA AC'97 Enhanced Audio Controller PCI '' proszę o pomoc .. :slight_smile: Nazwa płyty główne : Chaintech 9VJL3


(Jaromir Zurawski) #2

(gufi4) #3

spróbuj te: http://www.softwarepatch.pl/plik/736/56 ... -550a.html


(Michalek) #4

nie działa gdy chce wypakować to błędy są ... proszę o pomoc ..

-- Dodane 10.09.2010 (Pt) 21:30 --

może wie ktoś gdzie można pobrać takie sterowniki :frowning: ???


(kosti1) #5

http://forum.idg.pl/sterowniki-do-via-a ... 97891.html na tej stronie masz link

-- Dodane 10.09.2010 (Pt) 21:39 --

na samym dole


(Michalek) #6

też nie działa jakieś błędy przy wypakowaniu występują .. :(( ..


(Kamil Kosakowski) #7

http://support.asus.com/download/downlo ... uage=pl-pl


(kosti1) #8

plik sie rozpakowywuje ,to ty masz problem czym to rozpakowywujesz??


(Jerzy23k) #9

A tak właściwie, to z komputerem nie dostałeś żadnej płyty? Z każdym komputerem dostaje się jakieś płytki, na nich są sterowniki, co ciekawe zazwyczaj nie są w archiwach. :smiley: Instalator może być po angielsku, wtedy klikasz next i accept.


(Michalek) #10

okazało się ze winrar mam rozwalony więc ściągnąłem 7zip . i pobrałem i rozpakowałem to co wysłał kosti1 . lecz gdy to instaluje to samoczynnie uruchamia mi się ponownie komputer . gdzieś w połowie instalacji .. :frowning:


(kosti1) #11

to albo masz rootkita w systemie albo jest uwalony,najpierw zrób pełny scan malwarebytes antimalware i wywal wszystko co znajdzie,a pózniej włóż płyte ze systemem to cdromu i wpisz w cmd sfc/scannow to ci sprwadzi integralnosc plików systemowych i wrazie czego je naprawi


(Michalek) #12

Już jest wszystko ok .. :slight_smile: przywróciłem system i wszystko się cofnęło dźwięk jest wszystko gra :slight_smile: tylko nie które pliki utraciłem takie jak muzykę gg itd :smiley: ale po instaluje grunt ze działa .. dzięki wszystkim :slight_smile: