Szukam sterowników do karty dźwiękowej

Posiadam zintegrowaną kartę Intel 82801DB ICH4 - AC’97 Audio Controller [A-1] i w żaden sposób nie mogę znaleźć/zainstalować sterowników do niej. Próbowałem instalować realtek ale wyskakuje mi jakiś błąd. Czy mógłby mi ktoś podac link do działających sterowników lub wyjaśnić co mógłbym zrobić?? Dzieki z gory za pomoc.

Podaj nazwę płyty głównej.

IBM 8305GGY

To jest laptop?To podaj jego nazwę bo IBM 8305GGY nawet google nie znajduje tej nazwy.Jaki masz system?

Zwykły PC IBM

raport everesta:

Komputer:

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional

Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 2

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Płyta główna:

Typ procesora Intel Pentium 4, 2666 MHz (20 x 133)

Nazwa płyty głównej IBM 8305GGY

Mikroukład płyty głównej Intel Brookdale-G i845G

Pamięć fizyczna 512 MB (DDR SDRAM)

Typ BIOS’u Phoenix (11/11/03)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM2)

Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)

@ up:

próbowałem juz instalowac ten sterownik ale system nie czyta mi rozszerzenie .sys. Nie potrafie go zainstalowac. Jakies porady co do instalacji??

the_doctor , zainstaluj najpierw sterowniki do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj sterownik do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponowie komputer.

Na końcu zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

EDIT:

Po instalacji sterowników do chipsetu płyty głównej i ponownym uruchomieniu komputera zrób tak:

Prawoklik na ikonie Mój komputer -> Właściwości -> zakładka Sprzęt -> przycisk Menadżer Urządzeń -> prawoklik na nieznanym urządzeniu (na karcie dźwiękowej), wybierz “Aktualizuj sterownik” -> “Nie, nie tym razem” -> “Zainstaluj z określonej lokalizacji” -> “Uwzględnij lokalizację w wyszukiwaniu” i wskaż pobrane pliki.