Szukam sterowników

mam problem gdy chcę włączyć grę Władca Pierścieni Powrót Króla to mi wyskakuje okienko na którym piszę (nie można znaleźć urządzeń zgodnych z Direct3D o wymaganej specyfikacji.Sprawdź, czy masz aktualne sterowniki dla karty graficznej) i wiem że to jest związane z sterownikiem dlatego Poszukuję najnowszych sterowników do karty graficznej zgodne z directx9.0c moja karta to S3 Graphics ProSavageDDR bardzo proszę o pomoc jak by ktoś mógł poradzić proszę o kontakt przez forum, e-mailem piotr10r@interia.pl lub na mój nr gadu-gadu 5915769 znalazłem tu na stronie sterowniki do mojej karty ale dalej nic może trzeba jakoś specialnie instalować jeśli ktoś coś wie proszę o odpowiedź gra ma wymagania takie Minimalne wymagania systemowe:

Procesor 700 MHz

Pamięć 128 MB RAM

Karta grafiki 32 MB zgodna z Direct8.1X, 3D

Windows 98SE/ME/2000/XP

1 komputer 2 graczy

klawiatura, mysz

to nie są wcale wielkie wymagania jak gra Władca Pierścieni wojna o pierścien mi chodziła albo też był podobny problem z settlers 5 znalazłem sterowniki nienajnowsze ale były i gra chodziła i jeszcze gry mi chodzą co potrzebują akcelerator i wogule musi mi działać pomóżcie help me plis.

Prawdopodobnie najnowszy driver :wink:

ten ster z strony niechce się ściągnąć klikam włonczy się stronka i nie ma co robić :frowning: :frowning: plis help me.

Zobacz to :wink:

ta strona jest dobra dzięki ale jak instaluje to pokazuje się okienko a w nim pisze taki urywek OPERATING SYSTEM tzn system operacyjny a w nim Windows XP witch Service Pack 1 DirectX 9.0a i tu mam pytanie z tym Service Pack 1 ja niemam 1 tylko Service Pack 2 i czy to coś ma tu wspulnego prozę o odpowiedź.

Jak masz SP2 to tym bardziej instaluj

zainstalowałem i gra niechodzi czemu plis help me. :frowning: :frowning: :cry: :cry:

Gra oczywiście oryginalna ?

Przejdź się do sklepu, albo do kolegi, i zobacz, czy działa

Cos mi sie wydaje ,ze gra nieobsluguje takich kart :?

a co ma do tego sklep w sklepie kupiłem przecież a u kolegi chodzi ta sama grafa i co help.

Złączono Posta : 08.08.2005 (Pon) 19:16

czemu mi nikt niechce pomóc help me help me plis pomóżcie mi plis.