Szukam strategi!


(system) #1

szukam strategi która pójdzie na AMD sempron 2400+ 1666MhZ,256 RAM,radeon 9550 128\128! jest mi obojętne czy czas rzeczywisty czy turowe!


(Myszonus) #2

:o A to ma być fantasty, wojenne, o krasnoludkach :lol: :shock:


(Shawn Michaels) #3

Bardzo dobrą grą jest WŁADCA PIERŚCIENI BITWA O ŚRÓDZIEMIE pierwsza część. WARCRAFT 3 z dodatkiem , Generals , Empire Earth 2 , Age of empires 2 i 3 , jak coś se przypomne to napisze trudno coś dobrać ze względu na ilośc ramu jaką posiadasz bo reszte masz w porządku.


(Myszonus) #4

uważam że sequel jest lepszy :slight_smile:


(Shawn Michaels) #5

seqel tak ale nie wiem czy mu pójdzie przy 256 ramach ??


(aju) #6

Dwie najlepsze po dziś dzień jak dla mnie strategie:

populous: the beginning

Age of Empires 2


(system) #7

Twierdza 2 :evil:


(Scotty2) #8

Settlers V chwilowo fajna

po za tym to może Knights of honor


(Dod) #9

Warcaft3 + umsy :slight_smile:

AoE

Empier Earth


(Moszeusz) #10

Bitwa o Śródziemie 2 nie pójdzie, a jedynka jeżeli tak to bardzo wooolno i bez efektów. Ja bym polecał oprócz tego Armies of Exigo. Gra niedoceniona, ale lepsza pod każdym względem od warcrafta i AoE razem wziętych. Tylko dla początkujących może być trudna (wysoki poziom trudności).


(Myszonus) #11

:x błagam Cię nie gadaj głupot .... :x


(Akira3179082) #12

Glest? Bardzo fajna i do tego freeware do pobrania z vortalu


(Shawn Michaels) #13

Fajna też jest BLACK & WHITE 1 część , Warhamer 4000 war of down z dodatkami , SPELL FORCE 1 część połączenie rts z RPG , ARMIES OF EXIGO coś jak warcraft 3 nawet lepsza ,


(Moszeusz) #14

Spróbowałem u siebie wyjąłem jedną kość ramu i Bitwa o Śródziemie idzie, ale w 800 na 600, wszystko na low i w dodatku w czasię większych potyczek tnie. I na moim LCD wygląda to okropnie.


(silvver) #15

Armies of Exigo jest fajne, ale jest tam jeden poważny minus który mnie zniechęcił do grania, mianowicie gdy idę z armią pod wodzą bohaterka na wroga, to gdy przegrywam bitwe i chce zrobić taktyczny odwrót to bohatera nie da się zawrócić... w końcu on ginie i trzeba zaczynać od nowa.

Polecam serię Disciples, a szczególnie 2gą część i dodatki do niej, pójdzie na pewno, ładnie wygląda i wciąąąga (sprwadzałem osobiście xD)


(Shawn Michaels) #16

Bardzo spoko gra fajny mroczny klimacik. Jeżeli tak to polecam Heroes of might and magic 3 z dodatkami super jest :smiley: i wogóle całą serie tej gry Teraz można kupić drugą część za 7 zł z demem Heroesa 5 można sprawdzić czy ci będzie gra chodziła jako full miodzio :wink:

Ps: sorry z błąd ortograficzny nie zauważyłem


(system) #17

to przeszłem :mrgreen: :mrgreen: