Szukam syntezatora mowy, który nabiera wdech, jak ten z filmiku


(Discoonect) #1

Witam

Specjalnie zarejestrowałem się tu w nadziei, że ktoś z was będzie znał ten głos, syntezator mowy. Kiedyś go szukałem cały dzień, ale bez powodzenia i dziś też go szukam i nie mogę natrafić na żaden trop, kompletnie nic. Godzina 4:06 nad ranem i nic.

Jedyne co udało mi się znaleźć to ten syntezator na tej stronie, bardzo przypomina ten z filmiku, ale to nadal nie to, tu syntezator nie nabiera wdechu przy gadaniu.

 

A posłuchajcie tego syntezatora mowy na tym filmie (słychać jak syntezator nabiera wdechu).

 


(mordesku) #2

skąd pewność że to syntezator? na moje to po prostu dobry lektor czyta. 


(Dimatheus) #3

Hej,

 

Mnie się wydaje, że po prostu w pliku dźwiękowym po wyeksportowaniu z lektora, po prostu sztucznie dodano odgłos wdechu, by urealnić efekt. Generalnie wszystkie wdechy są takie same.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus


(Discoonect) #4

Udało mi się dowiedzieć, że Magix Music Maker ma wbudowany syntezator mowy, ale z tego co u siebie widzę, to do wyboru jest tylko głos Microsoft Anna - english. Czyli prawdopodobnie ziomuś z filmu musiał gdzieś pobrać inne głosy. Wiecie może gdzie mogę takie głosy pobrać?


(Discoonect) #5

Za cholerę nie uda mi się ogarnąć tego głosu z tamtego filmu, ale znalazłem inny i w sumie też nie jest zły. Skończyłem właśnie składać filmik z udziałem syntezatora, zobaczcie jak mi to wyszło :slight_smile:

 

PS: nie jest to tak dobry syntezator jak na tamtym filmie, ale też w miarę jakoś gada. Poszukiwania jeszcze kiedyś wznowie, a na razie dam se spokój.