Szukam taniego ,a dobrego smartfona

Witam szukam jakiegoś taniego i dobrego tak do 250zł używany.

Oprogramowanie: Android/lub Windows

Ram: 1gb

Rdzenie 2 lub 4

aparat tylni 5 lub 8 Mpix

aparat przedni powyżej 0,3 Mpix

nagrywanie filmów minimum w 720p

 

Dziękuje wszystkim z góry. :slight_smile:

Tak na szybko co mi przychodzi do głowy to HTC Desire 510.Procesor cztery rdzenie,1 GB RAM,aparat też ujdzie.

Dzięki za propozycje ,ale aparat przedni ma 0,3Mpix ,a chciałbym troszkę lepszy. Nawet 1,3Mpix mogłoby być ,ale żeby nie było 0,3Mpix.

Mogę prosić o odpowiedź Ciebie lub kogokolwiek ? :slight_smile:

Ja polecam ten telefon ponieważ miałem i mam okazję go używać.

Miałem, bawiłem się, aż … pies go znalazł. W każdym razie sprzęt na pewno warty polecenia. Czasami warto też wziąć pod uwagę jakieś droższe sprzęty bo sporo w sieci masz różnego rodzaju promocji do złapania. Jak wpiszesz sobie w google nazwę sklepu + kody rabatowe etc to znajdziesz jeszcze jakieś kupony na których można oszczędzić kilka złotych. Przykład - http://kuponowo.pl/ w tej chwili mam Samsunga o podobnych parametrach i też ładnie śmiga. Ogólnie tablety większość producentów są … dobre bo na tych samych podzespołach różnią się głównie obudową.

Tylko znajdź telefon,który będzie doskonały za około 250 złotych.Jakby autor miał pieniądze to by se kupił np: Galaxy S6 i nie było by tematu.Ale autor widocznie nie ma potrzeby kupowania tak drogiego telefonu.

Nie każdemu jest odrazu potrzebny taki telefon.