Szukam taniego pada do PC

Chciałbym wydać na pada do PC tak do 50 zł, może być nawet niezbyt wygodny czy dobrej jakości, ale żeby był kompatybilny ze sterowaniem Xboxowym (to się da jakoś przed zakupem sprawdzić?). Kolega mówił że takie podróbki xboksowe idzie za 4,5 dych kupić. To jak to jest?

Moim zdaniem: pada możesz kupić najtańszego z dostępnych nawet - takiego jak będzie Ci pasował wizualnie etc, kwestia twojego gustu :wink: Do niego dorzucasz program, poszukaj w google: Emulator Pada X360 dzięki któremu gry widzą go jako oryginalnego X360 - oczywiście wcześniej go odpowiednio konfigurujesz: układ przycisków etc. :wink: Korzystałem z tego programu przy okazji gry w GRID który wspiera tylko oficjalne pady. Na moim Tracerze za śmieszną kasę - działa jak złoto. Polecam. :smiley:

Jak mam być szczery te podróby się szybko sypią, mam logitecha f310 i jest nie do zdarcia, lepiej dopłacić i się cieszyć czymś porządnym.

kupiłem to http://allegro.pl/usb-pad-pc-usb-dual-s … 61293.html

tani i być może się popsuje, ale mam tylko jedną grę na oku, no może jak wyjdzie fifa13 to może też

mam nadzieję że przesyłka przyjdzie do pracy

Miałem takiego, wibracji się w tym nie spodziewaj :stuck_out_tongue: