Szukam taniej w utrzymaniu drukarki atramentowej

Witam, chciałbym prosić Was o pomoc przy kupnie drukarki atramentowej. Jestem zmuszony wymienić moją wysłużoną już drukarkę HP Deskjet 845c na coś nowszego, gdyż moja obecna już odmawia posłuszeństwa. Jakiś czas temu skusiłem się na “okazyjny” zakup urządzenia wielofunkcyjnego Epson Stylus DX7450 i był to chyba mój najgorszy zakup w życiu… Nikomu nie polecam i szczerze przestrzegam przed tym ustrojstwem.

Generalnie z drukarki HP byłem bardzo zadowolony, więc jestem przekonany do tej firmy, ale czekam również na inne propozycje :slight_smile:

Drukuję bardzo dużo na czarno, dlatego ważna dla mnie przy wyborze jest cena tuszów/napełniaczy/zamienników.

A więc główne wytyczne którymi się kieruję to:

  • cena ponieżej 400zł

  • tanie zamienniki tuszów (generalnie tylko o czarny mi chodzi)

  • bez jakiś częstych awarii

  • gdy skończy się tusz to dokupuje tylko czarny i drukarka drukuje! (a nie tak jak było w tym Epsonie, że żeby drukować na czarno muszę mieć także wszystkie oryginalne kolorowe tusze pełne! :x )

Prosiłbym o propozycje, oczywiście mógłbym sam na allegro przejrzeć ileśtam stron i szukać (co także czynię), ale może ktoś z Was poleca, pracuje w serwisie, sklepie itp. Dzięki za wszystkie posty. Pozdrawiam.

HP Advantage - oryginalne tusze masz już za 29- 35 zł. A cena drukarki to od 370 do 399. Posiadam taką i jestem zadowolony.

Dzięki duffee , za sugestie, rozejrzę się za nią. Dużo pozytywnych opinii o tej drukarce słyszałem. Jednak temat jest dalej aktualny, więc jakby ktoś miał coś jeszcze ciekawego to z chęcią posłucham:)