Szukam telefonu mp4 i minijack do 400zł + dotyk z rysikiem

Witam.

Poszukuję telefonu z klawiatura numeryczną (1234…90*#) [do szybkiego pisania sms-ów.] lub bez klawiatury ale żeby dotyk działał nawet z rysikiem (jest zima więc czasem zdarzy się i obsługa przez rękawiczki).

Musi mieć też gniazdo minijack na słuchawki (mam już dość przejściówek w swoim SE) oraz obsługiwać karty pamięci o pojemności 8gb (pewnie jakieś microSD)

Potrzebuje jeszcze żeby obsługiwał mp3, ogg i mp4 -mój obecny SE obsługuje mp3 i mp4 (w trybie tylko audio - wideo nie wyświetla ale dźwięk jest a miło by było gdyby nowy telefon wyświetlał już te filmiki).

GPS w miarę możliwości ale nie musi być.

Chyba najlepiej telefon z androidem ale może być też inny system operacyjny (oprócz najnowszego Windows Phone i Windows Mobile 5,6itd)

Cena gdzieś około 400zł za w miarę nowy telefon z allegro (np miesiąc używany - zależy mi na gwarancji i żeby nie był zniszczony)

Aha jeszcze ważne - musi mieć baterię żeby trzymał minimum 2 dni.

Doradźcie coś…

kazdy telefon dotykowy mozna uzywać rysikiem :slight_smile: wystarczy dokupić odpowiedni rysik

Taka klawiatura na pewno nie pomaga w szybkim pisaniu smsów. Szybko masz albo na qwerty, albo instalując jakąś dobrze podpowiadającą klawiaturę na Androida.

Rysiki są dość niewygodne, a telefony dotykowe można też obsługiwać w specjalnych rękawiczkach.

Jeśli nie będziesz słuchał muzyki, korzystał z internetu, ani grał, to każdy spełni to wymaganie.

Można też użyć parówki (patent jednego z moich znajomych).

Dziękuję somekind za rozwianie wszelkich wątpliwości.

Czyli chyba jednak telefon z androidem na pokładzie.

Pozdrawiam.

Moja odpowiedź pewnie nie spodoba się większości, ale rozważ zakup Samsunga S8500 (Wave). Bateria na Badzie 1.2 działa wyśmienicie. 3 dni przy częstym korzystaniu z telefonu, a przy mniejszej ilości rozmów i nie włączania internetu nawet tydzień. Ma GPS (który niestety słabo działa). Klawiatury do wyboru do koloru. Co do multimediów to oglądanie klipów/filmów na Wavie to czysta przyjemność (dzięki AMOLEDowi). Słuchawki w zestawie bardzo przyzwoite.

Jeśli chcesz mieć dobrą muzykę i wideo to patrz wyżej (seria Wave z Bada), możesz nawet patrzeć za jakąś używaną Nokią Symbianem 3.

Nie na Androidzie.