Szukam telefonu szybkiego i chudego

Poszukuję telefonu do 450 zł, który ma :

MP3

jest szybki

chudy

duże i wygodne klawisze

aparat

bardzo dobry wyświetlacz.

Z góry dzięki za pomoc.

Czytając twoje wymagania, wydaje mi się, że odpowiednim telefonem dla Ciebie będzie nokia 6120 lub któryś z telefonów SE, serii K.

Multimedialnie (aparacik, mp3) wypadają one nieco lepiej od 6120, która zaś posiada symbiana.

Jeśli nie będziesz z niego korzystał, to bierz SE (k810i, k800i).

Pozdrawiam.

Motorola V8. Ale ciężko dostać za tą kwotę. No i przyda się wymienić słuchawki bo standardowe są średniej jakości.

Chodzi pod linuxem, na pokładzie dość niezły procek ( 500MHz) i jak dobrze pamiętam 64MB RAM. Wyświetlacze są bardzo dobrej jakości. Wada to brak złącza na karty pamięci więc wbudowane 512MB może nie starczyć :-/

Sagem My511x

Klawisze moze nie są duże ale czytelne.

6120 ale nie wiem czy chodzi ci o nieporęczny płaski fon czy trochę grubszy i wygodny… 6120 jest szybka bo posiada symbiana z FP1…

Hmm… ja właśnie zastanawiałem się nad kupnem nokii 6120, 6300, 5310. Ale gdy zobaczyłem atrapę 6300 w sklepie to nie byłem zachwycony, rozczarowały mnie klawisze, ale tak to spoko. A co do V8 to nie widzi mi się ten telefon. Jakieś jeszcze propozycję.

w00t?!

6300 ma bardzo wygodne klawisze :stuck_out_tongue:

Coś powiem o 6300 którą sam posiadam :stuck_out_tongue:

Ma bardzo dobry wyświetlacz (240x320 16mln kolorów) oraz świetnie wygląda (zwłaszcza w wersji Black :slight_smile: ).

Jedyna wada wg mnie to to, że bateria trzyma dość krótko (mi trzyma 2-3dni ale jak się słucha muzyki itp. to można baaardzo szybko ją rozładować :P) Wadą jest też mała pamięć wbudowana - ok. 8mb ale w komplecie jest karta 128mb :stuck_out_tongue: Zresztą karty MicroSD są tanie. Aparat robi bardzo ładne zdjęcia o ile jest dobre oświetlenie bo nie ma lampy błyskowej :stuck_out_tongue:

Ogólnie oceniam ten telefon na 9/10 :slight_smile: Mógłby mieć Symbiana (sam zresztą chciałem fona z OSem) ale tak się złożyło, że kupiłem na Ukrainie tą Nokię… i nie żałuję :slight_smile:

Możesz pokusić się jeszcze o kupno 6301 - cena podobna. 6301 ma Wi-Fi, UMA oraz ma większą pamięć wbudowaną (30mb w porównaniu do 7,8mb 6300). Jest jeszcze 6300i ale ona jest szara :stuck_out_tongue: Brzydka wg mnie ;] Zresztą dużo informacji o tych telefonach znajdziesz na telepolis.pl xD

No to racze się zdecyduję na 6301. Telefon i tak planowałem kupić w lutym tek że cena powinna sie wahać w granicach 450 zł max. A możecie coś więcej powiedzieć na temat tej nokia albo czym się różni od 6300 bo ja raczej i tam nie będę korzystał z Wi-Fi ;]

6301 to tak naprawdę to samo co 6300 tylko z Wi-Fi, UMA oraz większą pamięcią.

Ale mi się bardzo podoba moja 6300 i przez najbliższy rok nie zmieniam jej :]

ale nic o aparacie w 6300 :wink: prawda jest taka że jak na 2MPx jest bardzo kiepsko…

Ja i tak dużo zdjęć nie robię. A jak z muzyką głośna jest? No i czy ten tel lekki jest?

W890i lub W880i

a jesteś przygłuchawy że interesuje cię głośność? a zobacz na mgsm.pl czy jest ciężki…

No ale czy jakość jest dobra jakość i czy w tłumie ją słuchać.

Pewnie, że słychać…

;] no to git :>

A może wiecie czy ta obudowa czarna do 6300 jest też metalowa?

Tzn cała to ona nie jest metalowa, tylko klapka jest metalowa.

Zresztą srebrna jest też chyba z plastiku.

No to ja wiem, ale czy ta tylna część jest metalowa?

Tylko klapka (ta z tyłu :P) jest metalowa!!

Okolice głośnika i aparatu są plastikowe!

BTW Mało gier działa na tej Nokii… Często wywala błąd związany z pamięcią itp.