Szukam telefonu z blutuh

ja poszukuje telefonu z blutuh w cenie od 10 zł do 30 zł może być w markach : nokia ,sony erikson ,lg

odpowiedzi oddawajcie od 2009-06-19 do 2009-07-11

życze miłych wakacji

wystarczy parę kliknięć w szukajce Allegro.

http://allegro.pl/165_telefony_komorkowe.html?id=165&view=gtext&a_mask[219][2]=2&order=p&change_view=1

PS: Nie klikaj w link tylko go zaznacz i wklej w pasek adresu, bo coś się nie chce w pełni uaktywnić jako link (bez )

Siemens S55 :slight_smile: Bardzo przyzwoity i tani :twisted: U mnie w domu jeden taki siemens już 7 lat bez zgrzytów chodzi, teraz służy za “domowy” :slight_smile:

Nie spodziewałem się takiego budżetu… To można dostać za te pieniądze legalny, działający telefon i to jeszcze z bluetooth?

szok…

za 3 dychy można nawet dostać z 2mpx, odtwarzaczem i innymi bajerami :slight_smile:

Nie przesadzaj.

może 3650 lub 6600 na jakiejś aukcji ale ona ma nawet kartę pamięci :stuck_out_tongue: k300i też można tanio dostać ale ona tylko 12mb pamięci ma…

za 30zł to ja bym nawet słuchawek do telefonu nie kupił a co dopiero telefon :stuck_out_tongue: weź dozbieraj do tych 100zł żeby coś normalnego kupić…

Za 30zł? Chyba żartujesz! Tak jak już ktoś napisał, Siemens S55 i chyba nic poza tym.