Szukam telefonu z opcja udostępnianie internetu przez USB

Siemka,

Poszukuje jakiegoś telefonu z opcja udostępnianie internetu przez USB do PC, laptopa, czy znacie jakieś takie telefonu :?:

Bo aktualnie posiadam Samsunga Omnię i on posiada taka właśnie opcje, ale niestety muszę ja sprzedać :frowning: i dlatego poszukuje czegoś innego.

Pozdrawiam.

Funkcję taką ma każdy Sasmung z Androidem +2.2, co do innych to nie wiem

Dokładnie, telefony z Androidem od 2.2 FroYo mają funkcję tetheringu po kablu.

Aha bo nie wiem jak jest z Samsugiem z Androidem.

A może jakaś Nokia :?:

hmm to bym musiał to sprawdzić, a koleżka ma HTC WideFire S i może sprawdzę na nim, ogólnie to fajny telefonik, no jak jest z Nokią :?:

W Nokiach też jest taka opcja - w niektórych modelach udostępnianie sieci po USB włącza się już przy podłączeniu kabla, a w niektórych trzeba użyć Nokia PC Suite.

No ale jaka to nokia :?: bo chyba trzeba jeszcze ustawić w telefonie taka opcje, ale jak w Nokia PC Suite jeśli jest taka opcja a telefon nie ma takiej opcji to będzie działać? Bo dziwne to z Nokia jest jeśli chodzi o ten modem.

U mnie działało w takich modelach Nokii: N70, N73, E50, E51, E52, C7, N8, N9 - nie było żadnych problemów. Podejrzewam, że przy innych modelach też nie będzie.

Aha rozumiem, bo tak to się rozglądam za N95, N96, N97, a bardziej to już za N900, HTC WideFire S.