Szukam Toshiba T2130CT

Dzień dobry,
Próbuję reanimować stary laptop Toshiba. Może ktos posiada zepsuty nawet laptop Toshiba T2130 CT lub podobny. Szukam na części: stacja dyskietek,…
Nie tak dawno na Forum ktoś radził sie i chciał sprzedać. Nie mam jednak kontaktu z właścicielem.
Pozdrawiam

Proponuje jakieś specyficzne grupy na FB (sprzedam/kupie laptopa) bądź jakieś forum Toshiby :slight_smile:

Niestety mało kto wie, ze coś takiego było. To juz muzeum. Na forach nawet nie ma reakcji na moje posty.

My raczej też nie mamy prywatnego numeru telefonu do osoby co na forum dobre programy wystawała ofertę sprzedaży sprawnej „stacji dyskietek”.

Zostaje wróżbita Maciej/jasnowidz Jackowski a jak się nie zgodą, bo „Rodo” to bezpłatne kursy szklanej kuli. Ale pownini odpowiedzieć czy odbiera ten ktosiek numery nieznane i zastrzeżone (jak nie lub 99,9% odrzuca/ignoruje to i tak się pewnie nie dodzwonisz).

Jak wiesz, który to użytkownik, to możesz do niego wysłać PW („Wiadomość”) poprzez forum.

W ubiegłym roku był wpis https://forum.dobreprogramy.pl/t/czy-jeszcze-jest-toshiba-t2130cs-520/653124
Pisałem, ale chyba kolega opuscił blog. A szukanie nie pomoże jak nie znamy e-mail. Chyba że administrator ma taką wiedzę. Dziękuję jednak za napisanie postu. Liczy się życzliwość. Na innych blogach zerowe zainteresowanie pomocą.
Pozdrawiam

Faktycznie, @wiwi11999 był na forum ostatnio 18 października 2021 roku. A @wiwi1199 (zapewne to ten sam) jeszcze dawniej, bo w 2020 roku. Pozostaje mała szansa, że jeszcze tu zajrzy, a jak nie… no trudno.

@jajecpl wydaje mi się ze miał jakieś stare laptopy, możesz jego spróbować podpytać.

Dziekuję

Dziękuję napisałem.
Pozdro