Szukam trojana z HijackThis?

Ratujcie !Działam na Nero Vision(zN7),było o’key.Nagle ikony złotej płytki zmieniły się w ikony dokumentu.Działało jednak normalnie.Przy kasowaniu plików nagranych okazało się,że jeden jest nieusuwalny.jakiś czas potem zaatakował wirus.Przywróciłąm system do ustawień fabrycznych.Miałąm 2 foldery moje dokumenty.Jeden nowy,drugi z folderem zaw,tamten nieusuwalny plik.Kompa dałam fachowcom.Nadal pozostał ten problem.Wgrałam system z płyty,niby było o.key,ale gdy szukałam na wyszukiwarce pliku o tej samej nazwie co tamten plik usł.wykonywania danych zamknęła mi program.Na wyszukiwarce,znajdowałam każdy plik(z notatnika też) oznaczony literką E i ikoną internet.explorera.Wgrałam system jeszcze raz każdy plik “działający” w komp mogę znależć w cookies.Wgranie Nero zmienia ikony dot dokumentów na złote płytki.Np indeksu w Temporary internet files. :o .Mam Windowsa xp2000.Nero zawsze polecał restart po wgraniu a teraz nie.Czy to możliwe,że Nero narozrabiał?Jak to sprawdzic?Czy ta “symbioza” z int.expl. a teraz z cookies jest normalna?A może mam robala,bo jak na mój gust to wgrywanie przywracanie systemu jest fikcją.Czy Nero mogło zepsuć kompa?Nic się nie wydarzyłó podczas pracy zanim powstał ten niezniszczalny plik.

Podaj logi z HJT i ComboFix’a :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

:expressionless: Jestem pierwszy raz na forum.Dziękuję za wskazówki,ale nie mam pojęcia jak zminić tytuł.Mam już w komputerze loga z Hijak This i teraz zastanawiam się jak to sie wkleja na forum? :o Weszłąm na" wklejto" i mnie zastopowało.Stamtąd mam go posłać,czy jakoś tu ściągnąć??? !!

Klikasz na edytuj przy swoim pierwszym poście i zmieniasz tytuł w okienku temat :slight_smile:

Wklejasz loga na http://wklejto.pl/ do tego dużego pustego pola i wciskasz dalej.

Na górze pojawia się: Twój kod znajduje się pod adresem: http://www.wklejto.pl

I właśnie ten adres wklejasz

Dzięki! :smiley: dobry duchu!Usiłowała m wkleić ale gdy “przeglądam” mam w dokumentach tylko ikonę programu HJT,log jest niewidoczny,czy mam wkleić cały program?

Instrukcja tworzenia loga :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Nie masz wklejać programu, tylko log, który wygeneruje.

Masz wkleić plik .txt (plik notatnika), który Ci się wygeneruje, jeśli postąpisz zgodnie z instrukcją.

Powtórny monit o zmianę tematu

Problem w tym,że program robi log w notatniku ,jest otwarty w dokumentach.Gdy chcę zapisać pisze,że jest zapisany czy chcę zmienić.Bez względu na to czy zmienię czy nie mam nadal to samo a gdy wchodzę na wklejanie i otwieram dokumenty to mam tylko ikonę programu i nawet śladu po logu :evil:

Skopiuj cały log (zaznacz + ctrl+c) i wlej (ctrl+v) na stronie wklej.org

To nie zapisuj tego loga tylko daj edycja- zaznacz wszystko, później skopiuj cały zaznaczony tekst i wklej tam, gdzie pisałem.

Hej! Próbowałam wg wskazówek nie działa.Za to przeszukałam sobie folder cookies i tam mam zarówno program jak i piękny log.Tyle,że cookis mam z wyszukiwarki a potem gdy chcę się dostać do tych plików ,żeby wkleić to nic tam sie nie wyświetlaNa wyszukiarce pisze;;cookies recent i oba pliki są.Wchodzę przez recent a tu tylko program a tekstu 0

Mam 2 monit o zmianę tematu nie wiem co robię żle ale chyba coś trzeba kliknąc po wpisaniu nowego,zeby go zatwierdzic #-o

o rany!

Trzeba kliknąć wyślij. Tak samo jak robisz to przy wysyłaniu kolejnych postów.

Dzięki! Właśnie wydarłam cookisom log :^o :^o i mam go w dokumentach -chyba ze wyparował zanim zmieniłam temat może będzie dobrze,bo wolę już nie denerwować TYGRYSA :oops Zabieram się za wklejanie loga -ekserymenty mogą potrwać…przy moich umiejętnościach różnie może być.

Skopiuj adres i wklej go na forum.

Chyba mnie ten wirus szkodzi,bo nie widzę ostatniego napisanego przeze mnie posta. #-o Wpisałąm na wklejtu loga i nick’a Nubis.Dostałąm adres z numerkiem i jak mam to teraz wkleic??? :? Czy to co jest z boku hasło i nazwę mam też wypełnić?

Masz skopiować adres (to jest to, gdzie np. wpisujesz forum.dobreprogramy.pl) i wkleić na forum.

http://www.wklejto.pl/18320 UFFFFFFFF! Ciekawa jestem czy dobrze zrobiłam to chyba mój życiowy rekord…

Niestety nie. Log jest bez ukośników.