Szukam używanej nokii do 400zł

poszukuję używanej nokii na allegro. tak jak w temacie na zakup mam zamiar przeznaczyć do 400zł

bardzo mile widziane: dobry wyświetlacz (16M kolorów 240x320) , Wi-Fi, aparat powyżej 2.0MPx, miły dla oka design :slight_smile:

do taj pory moją uwagę przyciągnęły następujące modele:

N80 (niestety zbiera sporo krytyki)

E51 (ciężko znaleźć dobry egzemplarz do 400,-)

6500 slide

który z tych trzech byście polecili lub jaki inny model mógłbym wziąć?

z góry dziękuję za odpowiedzi

Ja polecam Nokię 6500 Slide - jeszcze jej nie mam, ale mam w planach ją kupić :slight_smile:

Ja też polecam Nokie 6500 slide sam ją mam i jestem zadowolony. Moim zdaniem zdjęcia wychodzą dobrze

E51, ale tak jak już napisałeś, ciężko będzie do 400zł ją kupić. Po jaką cholerę ci aparat z więcej niż 2MP? E65 jest też całkiem całkiem, ale ma aparat 2MP.

Mnie bardziej zastanawia, po co koledze 16mln kolorów :smiley:

6500 Slide nie oferuje wi-fi.

Nokia E65, E51 i to raczej wszystko.

N80 sobie daruj.

Racja, to też jest zbędne.

czy w takim razie różnica między wyświetlaczem 264k a 16m kolorów jest niezauważalna dla ludzkiego oka lub ledwo co ją widać?

skoro wyświetlacz z 16m kolorów jest zbędny to z tych trzech co wymieniłem n80 ma najlepsze parametry. dlaczego więc mam go sobie darować :)? wiem, że jest on już dość starym modelem, ale czy to jedyny powód?

jak byś sie postarał to może byś wylicytował nokie e51 na allegro za tyle

to ktoś mi zdradzi jakieś konkretne powody dla których nie kupować n80? bo jestem najbliżej kupienia właśnie tego modelu…

EDIT: dodatkowo napiszę, ze wygląd telefonu jest bardzo ważny. n80 mi pasuje bardzo, e65 odpada na starcie :slight_smile:

n80 to stara cegła. Bateria jest słabiutka. Ogólnie nie polecam

dobra… czy w takim razie opłaca się brać to?:

http://allegro.pl/item635947323_nokia_e51_black_pelen_komplet_od_ss.html

przekracza trochę budżet, ale chyba jestem skłonny się poświęcić

Oczywiście że się opłaca,super telefonik i dobra cena

Ewentualnie gdybyś jednak zdjęcia przedkładał nad wi-fi to N73.

Niestety, za tak niewielkie pieniądze z czegoś należy zrezygnować.

Generalnie E51 jest dobrze wykonanym telefonem, ale jak widzisz jakiegoś wybitnie oryginalnego wzornictwa to on nie ma, dizajn jest raczej mocno klasyczny.

no i slider jest gorszy niż w 5200 :stuck_out_tongue:

Opłaca. E51 to świetny fon. W tej cenie lepszego modelu noki nie znajdziesz.