Szukam WinRAR-a w wersji 5.0 w wersji PL

Poszukuję WinRAR-a w wersji 5.0, a więc najnowszej, aktualnej. Naszukałem się dużo po sieci, także na stronie oficjalnej, ale nigdzie nie widzę tej wersji spolszczonej, na czym mi zależy. Nie wiem więc czy aktualnie ta wersja jest już dostępna w PL, czy może jest to wersja BETA skoro dostępna jest w innych wersjach językowych ?

Posiadam ostatnią chyba dostępną po polsku wersję stabilną 4.20 (32-bit) i również z odnośnika Strona domowa nie odnajduję tam na stronie producenta tej aktualnej, polskiej wersji.

Czy zatem ta wersja polska jest dostępna, czy też może trzeba poczekać aż zostanie wydana ? :slight_smile:

Musisz czekać, wersja PL nie została jeszcze wydana przez producenta.

OK, a jak długo mniej-więcej ?

Wersja BETA (jak sądzę) została wydana dosłownie przed dwoma dniami. Czy więc to długo potrwa ?

Ale w ogóle to będzie taka wersja, tak ? :wink:

Polskie wersje WinRARa pokazują się chwile po wyjściu danej wersji z fazy BETA. Testowe nie są tłumaczone.

WinRAR 5.0 dopiero wyszedł więc na dniach będzie polska wersja :slight_smile:

Hey, a czy nie można by pobrać wersji angielskiej tej stabilnej pod x86 w wersji 5.0 i dorzucić do niej jakieś spolszczenie?

Bo w sumie to tydzień już minął, a za chwilę 2 tygodnie miną, a tej polskiej i stabilnej 5.0 jakoś nie widzę ? :frowning:

Nie da się bo winrar jest tłumaczony poprzez edycję pliku EXE, a nie w postaci pliku z tłumaczeniem.

Zainstaluj wersje angielską przecież tam nie ma żadnej fizyki kwantowej, żeby polskie tłumaczenie było nie zbędne :slight_smile:

Hej! Marnie szukałeś. Najciemniej pod latarnią :slight_smile:

Linki są tu: http://www.dobreprogramy.pl/WinRAR,Prog … 12398.html

A dokładnie post nr. 755 Emmers-a (chwała mu):

No wiesz, ja szukam na ogół w źródłach oficjalnych, nie jakichś nieautoryzowanych. Poza tym dam sobie nawet rękę uciąć, że kilka dnie temu nawet tego tam nie było, no przecież dopiero co wyszła nowsza wersja…

Ale mimo wszystko dzięki za zaangażowanie, to na pewno jest to o co mi chodziło, przyznam natomiast że w dalszym ciągu będę czekał na wersję oficjalną polską i mam nadzieję że się doczekam… ?

A możliwe, że to właśnie to tłumaczenie stanie się polską wersją oficjalną ? :wink: